kazmiyaskon kullanıcısının son içeriği

1. kazmiyaskon

Tales of Aistria [MMORPG] - Mimar Alımı

*Kullanıcı Adı: QuaGeld *Herhangi bir yapına ait resim: Discord Üzerinden Atabilirim *Discord(Yoksa ulaşabileceğimiz herhangi bir adres): Eness#3658
  2. kazmiyaskon

RediesNW Yeni YT Alımları İle Karşınızda Yeni Hub Sunucusu

Build ve plugin açısından yetenekli olduğumu düşüyorum sunucunuzla beraber bende büyümek isterim mimar alımınız var ise discordum : QuaGeld#8741 Her hangi bir sorun olursada yardımcı olabilirim 3-4 yıl civarı sunucu işleriyle ilgilendim
  3. kazmiyaskon

RediesNetwork | Bakımını Tamamlamak Üzere | Destek Alımı

Build ve plugin açısından yetenekli olduğumu düşüyorum sunucunuzla beraber bende büyümek isterim mimar alımınız var ise discordum : QuaGeld#8741 Her hangi bir sorun olursada yardımcı olabilirim 3-4 yıl civarı sunucu işleriyle ilgilendim
  4. kazmiyaskon

| LunaticNetwork Yetkililerini Arıyor.. | 1.8x1.15 | Hub | BungeeCord

Sunucuya mimar alımı mevcut mudur? Konu düzeni ve ciddiyet ilgimi çekti mimar olarak çalışmak isterim.
  5. kazmiyaskon

Paralı Sunucu Empire Of Numine Hub Sunucu Aktif Skyblock Event Ve Alımlar

empireofnumine.batihost.net Empireofnumine.batihost.net empireofnumine.batihost.net Empireofnumine.batihost.net Alım event çekiliş yeterki sen gel
  6. kazmiyaskon

Defend HUB Türkiye'nin ilk HUB Anarşi Sunucusu İçeri Gel Eğlenceye Katıl oyna.defendhub.tk

Merhabalar! Hub Sunucu Açtık Ve Birkaç Eksiğimiz Var Ki O Eksiklerden Birisi Sensin Alımlar Eğlence Ve Herkesin Serbest Olduğu Bir Anarşi Sunucumuz Var Serbest Takılmam Diyenler İçin İse Skywars Skyblock Faction Bedwars (Bakımda) The Bridge(Bakımda) Murder(Bakımda) KitPvP(Bakımda) Anarşi Sizi...
  7. kazmiyaskon

Defend HUB Profesyonel HUB Sunucu Alımlar

Selamlar! Uzun Zamandır Bir Minecraft Sunucusu Açmaya Çalışıyorduk Ve Her Seferinde Bir Engel Karşımıza Çıkıp Bu İşi Bozuyordu... Bugün Tüm Engelleri Yendiğimize İnanıyoruz Ve Tekrardan Sunucumuzu Açıyoruz.Tabii Bize Birde Yetkili Kadrosu Lazım Zaten Bunun İçin Buradayız...
  8. kazmiyaskon

Yardım bungeecord serverle bağlanmıyor

5gün önce batihosttan 3tane makina aldık.Hepsinin oyunlarını yaptık ve bungeecord bağlamaya başladık.her şey tam ip ler doğru spigot.yml deki bungeecord true olmasına rağmen bungeecord çalışmıyordu.Bungeecord'u başka hostingden kurmuştum eskidende kullandığım hostingdi ve sorunsuzdu.Bungeecordun...
  9. kazmiyaskon

Yardım Minecraft PvP Sorunu

Merabalar! Hub sunucumun skywars bölümünde sebebini bilmediğim bir nedenden pvp aktif değil hiçbir yerde birbirimize hasar vuramıyoruz. Essentials Protect Multiverse Server properities Dosyalarında pvp aktif gözükmesine rağmen kimse hiçbir şeyden(pvp falldamage iksir) hasar almıyor çözümü...
  10. kazmiyaskon

DEFEND NETWORK 15 VİP ÇEKİLİŞİ VE SÜREKLİ EVENTLER alım ve daha fazlası tek eksiğimiz sensin defend.rabisu.net

alım var event var çekiliş var server güzel oynamamak için sebep yook. DEFEND
  11. kazmiyaskon

DEFEND OPSKYBLOCK AÇILDI 10 Kişide Event 15 Kişide Vip Çekilişi Alımlar

Selamllaar. Bir sunucu açtık ve yetkili kadrosu arıyoruz. Seni aramızda görmek bizi sevindirir. 10 KİŞİDE EVENT 15 KİŞİDE ÇEKİLİŞ VAR OPSKYBLOCKUN TADI DEFEND'de ALIMLARIDA KAÇIRMA İP : defend.rabisu.net
  12. kazmiyaskon

Çakma Network Açıldı Alımlar Özel Etkinlikler Ve Çok Yakında HUB! play.cakmanw.tk

Selamlar! Uzun Zamandır Bir Minecraft Sunucusu Açmaya Çalışıyorduk Ve Her Seferinde Bir Engel Karşımıza Çıkıp Bu İşi Bozuyordu... Bugün Tüm Engelleri Yendiğimize İnanıyoruz Ve Tekrardan Sunucumuzu Açıyoruz.Tabii Bize Birde Yetkili Kadrosu Lazım Zaten Bunun İçin Buradayız...
  13. kazmiyaskon

Çakma Network play.cakmanw.tk 10 KİŞİDE EVENT HER TÜRLÜ ALIM

play.cakmanw.tk 10kişide event her türlü alım
  14. kazmiyaskon

Çakma Network Ekibini Topluyor play.cakmanw.tk