kelle19 kullanıcısının son içeriği

1. kelle19

arielcraft.minecraft.web.tr | 1.7/1.8 | Boss | Kasalar | Süt İnekleri | Nostalji Survival Server | Deterjanınız geri geldi :D | AKTIF 1.7/1.8 |

Sistemler gayet güzel, onun dışında arada bir oyundan atma sıkıntısı var çözerseniz efsane olucak. başarılar
  2. kelle19

[Skript-Istek] Metin2 Tarzı Azrail Kulesi

yapabilen olmamış anlaşılan :D ben mi yapsam ?
  3. kelle19

IP: TeslaNW.batihost.com | 1.8/1.8.8 | SUT INEKLERI | KOYLUTAKAS | MARKET /ah | Kasalar [ ETKINLIKLER ] | GEL SENDE ARAMIZA KATIL +40 Online

konu tasarımı eksik sistemleri düzgün tanıtmamışsın ztn her ne olursa olsun sövmedende banlayabilirdin sunucunu kötülemekten başka bir şey yapmıyosun YahyaTR.
  4. kelle19

Sunucu Birden Herkesi Atıyor

@acat32 kardeşim senin plugin paketinde aşırı plugin var kullanmadığın gereksiz pluginleri silmeni öneririm
  5. kelle19

Sunucu Birden Herkesi Atıyor

Öncelikle hangi hostu kullanıyosun.
  6. kelle19

TatarCraft | 1.8 | COIN MARKET | SUT INEKLERI | KASALAR | ACIK ARTIRMA | EFSANE SISTEMLERLE AKTIF

Sunucu taşınıyor gibi bi olaymı var sürekli oyuncular böyle bir şey diyor ?.
  7. kelle19

TatarCraft | 1.8 | COIN MARKET | SUT INEKLERI | KASALAR | ACIK ARTIRMA | EFSANE SISTEMLERLE AKTIF

@TatarCraft tebrik ederim, :) sonunda güzel yerlere geliyosunuz. slot artırılır inşallah 1 saatir giremiyorum, discord sunucusu kurun lütfen artık
  8. kelle19

@TatarCraft ben size eksikleri söyleyim mt2 market sistemini kaldırın kimse kullanmıyor. yerine /ah yada /market getirirseniz spr olur. coin marketide bi düzeltip el atın sürekli tüketiyolar :)
  9. kelle19

CoinSP alıcağız tükendi yazıyor lütfen yeni stoklar getirin paramızla rezil oluyoruz..!
  10. kelle19

Oyunda doğru düzgün rehber yok lütfen rehber eksiğini gideriniz.
  11. kelle19

Sonunda atmaları çözmüşsünüz tebrikler. sunucu gayet güzel ve başarılı
  12. kelle19

IP: BlankaMC.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | SÜT INEKLERI | KOYLUTAKAS | MARKET | BITKILER 3X HIZLI BÜYÜR | GEL SENDE ARAMIZA KATIL +42

Kardeşim öncelikle DonsuzT ve diyer yetkili ekibi topluca gelip serveri karalamanız kurucusuna gereksiz itamlarda bulunmanız yakışmadı artık uzatmayın. plugin paketinede laf edenler yaptığım paketlerin kalitesini bilen bilir. her sunucuya başarılar diliyorum...
  13. kelle19

Sunucunuzu en iyi yere getirin.

Authme Şifre Kırma bugu (Wurst) bu bugu nasıl kapatcaz peki