Keza kullanıcısının son içeriği

1. Keza

Konu IPTAL!

Ben de sizin gibi biliyordum orada öyle tartışılınca nedenini merak ettim.
  2. Keza

Konu IPTAL!

Aklıma takıldı bu tartışma. MMORPG ve RPG arasındaki fark nedir? Yani bir minecraft sunucusunun RPG veya MMORPG olması neye bağlıdır? Benim bildiğim MMORPG oyunların RPG'lerden farkı başında Massively Multiplayer Online (MMO) yer almasıdır. Yani bu oyunların büyük oyuncu kitleleri vardır. Adam...
  3. Keza

Contabo adlı hosting guvenilirmi?

Bilgi vereyim hocam. 1-2 Yıl önce siteden VPS almıştım. İngilizce bilen çalışanlar var dolayısıyla bir problemin olduğunda İngilizce yazmak zorundasın. Başka hangi dillerde destek veriyorlar emin değilim fakat içlerinde büyük ihtimalle Türkçe yok. Fakat her ne kadar fazla RAM verseler ise VPS...
  4. Keza

Sadece Çekiliş! 6 Oyun Birden! [SONUÇLANDI]

Ad: Keza Eklemek istedikleriniz?: Herkese Başarılar
  5. Keza

Hexxit Oynayacak

Premium ve crack dışında hesap tipi var mı peki?
  6. Keza

Hexxit Oynayacak

Premium Olacak veya Crackde Olur şu cümlede tam olarak ne demek istedin?
  7. Keza

Konu Silinebilir.

Her türlü alım bulunmaktadır.GünceldirAlımlarımız Devam EtmektedirGünceldir
  8. Keza

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

*Forum kullanıcı adınız: Keza *Sadece gerçek adınız: Levent *Yaşınız: 17 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 2 - 2.5 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hiçbirine sahip değilim. *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Türk Yabancı karışık birçok kişiyi :D *Modlu Minecraft...
  9. Keza

Konu Silinebilir.

Alımlarımız bulunmaktadır.
  10. Keza

Konu Silinebilir.

Dediğim gibi daha olayın çok başındayız. Onun dışında her hafta yeni silah eklemeye çalışacağız. Ayrıca yorumun için teşekkür ederim
  11. Keza

Konu Silinebilir.

Günceldir!
  12. Keza

Konu Silinebilir.

Sunucu OnlineKonu Günceldir
  13. Keza

Konu Silinebilir.

Konu silinebilir.