KingSKYNWW kullanıcısının son içeriği

1. KingSKYNWW

REKLAM Aternos MizahMC - Sunucu yetkili alımları l Baş admin admin moderator rehber deneme rehber youtuber reklamcı skripter l

MİZAH MC Merhabalar arkadaşlar ilk öncelikle bu konu'yu ne kadar dikkatli okursanız sizin işinize yarar. Sayın forum üyeleri alım için açılan ve bir sürelik deneme amacıyla açılan sunucumuz aktif edilecektir. Baş admin admin moderator rehber denemerehber youtuber reklamcı skripter alımları devam...
  2. KingSKYNWW

Aternosdan sunucu açıcak ortak aranır !

Merhabalar, aternso'dan ortak sunucu açıcak varsa discord adresim: ๑۩۞۩๑ ( вєяαт 17 ) ๑۩۞۩๑#4723 Fakat bilgili kişiler olursa sevinirim.
  3. KingSKYNWW

LeadyBlockNetwork |HUB| 1.8-1.13 Acil Builder Alımı

Whitelist'e eklermisin : Beratasdasd
  4. KingSKYNWW

Yeni host açıyorum, vds anlayacak ve makinadan anlayacak birileri lazım minecraft sunucu satışı yapacağız içeri gir

Minecraft sunucu kiralama hostu açıyorum. Site yapacak birileri destek ekibi hosting görevlisi gibi bazı ekip arıyorum İlk öncelikle Kitlesi olan Bilgisi olan kişiler arıyorum Batihost gibi gelişeceğiz Discord vs. yaparız Discord: BeratEREN#0830
  5. KingSKYNWW

SireHOSTİNG - Site yapımcısını arıyor !

SİRE HOSTİNG Merhabalar, ben sire hosting kurucusu berat. Yeni hosting açtık ve site yapımcısı arıyoruz. Profosyonel site yapacak birileri discordumdan yazabilir. İlk öncelikle site'de minecraft sunucusu kiralanabilecek. Sonra müşteri paneli vs. olacak. DİSCORD: BeratEREN#0830
  6. KingSKYNWW

SİRE HOSTİNG * Yepyeni bir host ve ekip aranıyor !

SİRE HOSTING Merhabalar, ben nam-ı değer berat tanıyan tanır bilen bilir. Yepyeni host açmaya karar verdim. Ekip arkadaşları arıyorum. ŞARTLAR Saygılı olması. Ahlaklı olması. Yaş kısıtlaması (min. 15) Tecrübeli olması. Bilgili olması. İLETİŞİM Discord: BeratEREN#0830 Discord grubumuz şu an...
  7. KingSKYNWW

FONZO NETWORK > Hub Sunucu Tekrardan Aktif !

Gelen herkes SkyBlock Girsin
  8. KingSKYNWW

FONZO NETWORK > Hub Sunucu Tekrardan Aktif !

Sunucu İP Adres: FonzoNetwork.batihost.net Sunucu Site: Fonzonetwork.play.tc Sunucu Discord: htt-ps://dis-cor-d.gg/uyT-uC4r [ ÇİZGİLERİ KALDIR ] Reklamcı Youtuber ve 1 Adet Rehber Alımı Kaldır Hepsi Discorddan
  9. KingSKYNWW

Profosyonel Discord Sunucusu Yapacak Yetkililer Aranıyor !

https-://disco-rd.gg/uy-TuC4r Çizgileri Kaldır Gel Oradna Konuşalım
  10. KingSKYNWW

Profosyonel Discord Sunucusu Yapacak Yetkililer Aranıyor !

Merhaba, ben berat profosyonel discord sunucusu yapacak birileri arıyorum ! Discord: Beratasdasd#3893 Discord Ulaşın Güzel Yapana Hub Sunucumda Moderator Vericeğim
  11. KingSKYNWW

Discord Sunucumuza Yetkili Alımları !

DISCORD SUNUCUMUZA YETKILI ALIMLARI Merhaba, ben berat discord sunucuma yetkili arıyorum ! ALINACAK YETKILILER 2 Adet Moderator 2 Adet Discord Yapımcı 1 Adet Yönetici 3 Adet Destek DİSCORD Beratasdasd#3893
  12. KingSKYNWW

TeamAlquist Ekip Arkadaşlarını Arıyor.

Discord adresinizi atarmısınız ? Konu Tasarımında Kopyalanmıyor.