KöfteistKöfte

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Abi Kasa oynarken oyunda ki makinelerde sorunlar oluyor mesela grinder yaptım bir kere işliyor sonra duruyor belki sorun makkinededir diye forge hammer yaptım ondada birkere sıkıştırıyor sonra çalışmı yor baktım buhar geliyor makinede malzemede var çalışması için tek yol wrenchle alıp takmak
    köfte abey 2gb ram var 32 bit pc oyun açılıyor ama harita açarken out of memory hatası veriyor lütfen yardım et
    Çok merak ediyorum "Yılbaşından beri şu kızcağızın sesi soluğu çıkmıyor.. Öldü mü acaba?" diyip arayacak mısın beni, öküz abiciğim benim...
    Köfte direwolfun 1.6 paketi FTB ye gelince yeni seriye baslarmısın !! birkac haftaya geliyor diyorlar...
    Köfte Abi Gregtech İle TinkersConstruct Çakışıyor Yardım Edebilirmisin ? Oyuna Giriorm Dünyaya Tıklıorm Birden Kapanıyor (crash bile vermiyor) (unleashed oynuyorum) Ama Senin Seride 2 Modda var Lütfen Yardım Edermisin :)
    FTB Unleashed Kullanıyorum ama haritasi senin seridekinden farklı neden ve o baktıgın seyin ismini gosteren mod yok,
    ftb unleashed 1.1.4 (Premium)
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…