kreumat29 kullanıcısının son içeriği

1. kreumat29

İstek Bu Hangi plugin?

bunun yerine tellraw ile yapmak daha çok kasmaya sebep açar mı?
  2. kreumat29

sıradaki level skript ?

Yani açıkcası mutlaka böyle bir şey vardır ama ben bilmiyorum, level 40'a kadar manuel olarak ayarlayabilirsin şu listeden:
  3. kreumat29

Minecraft ininal kart ile premium alma hatası

Açıkcası sorunun ininal kart kullanman olduğunu düşünüyorum, örneğin bilirsin çoğu Türk alışveriş sitelerinde ininal diye ayrıca bir mastercard seçeneği olur. Ben de plati.ru gibi bazı siteler dışında ininal seçeneği olmayan yerlerden alışveriş yapamıyorum.
  4. kreumat29

Çok ufak bir konuda yardıma ihtiyacım var

Önemli değil :3 Bilgim yettiğince cevaplamaya çalışırım.
  5. kreumat29

break of lapis ore: chance of 35%: give 1 288 of power 1 and infinity 1 named "&6Draki's Wing Feather" with lore "Daha fazla bilgi için:||www.hubturk.network" to player's inventory send "{@Tag} {@Mesaj}" "of power 1 and infinity 1" kısmını ekleyerek enchant ekleyebilirsin...
  6. kreumat29

break of lapis ore: chance of 35%: give 1 288 named "&6Draki's Wing Feather" with lore "Daha fazla bilgi için:||www.hubturk.network" to player's inventory send "{@Tag} {@Mesaj}" Ayrı olarak sunucuda skQuery bulunmak zorunda." With lore" kısmını ekliyorsun böyle lore...
  7. kreumat29

Çekiliş The Witcher 3: Wild Hunt ve Süper İndirilebilir İçerikler

Bende var, umarım bilgisayarı kaldıran biri kazanır. Başarılar :3
  8. kreumat29

[operasyon . minecrafttr . com] - [1.8 - 1.12.2] | Adakit • Adafly • Açık arttırma • Edit • Sanal Market • Spawner Market • Kasalar

Taze amatör bir sunucu. Puanlarsak haksızlık olur. Amatör duruma göre orta seviyede.
  9. kreumat29

Premium survival sunucu açma fikrim

Sonu olduğunu biliyorum bu sebepten ötürü sadece yaz ve eylül için sürmesini düşünüyorum. Birde reklam için gayet güzel bir bütçem var, @Exkaar sunucunuzu duymamıştım ki duysaydım gelirdim
  10. kreumat29

Premium survival sunucu açma fikrim

Selamlar dostlarım ben kreumat, bugün uzunca bir süre süredir düşündüğüm survival sunucu açma fikrini bazı nedenlerden ötürü şöyle değiştirdim; premium bir survival sunucu açmak. Ancak sakın sunucunun pure survival olacağını sanmayın. Pluginlere veyahut skriptlere para -az miktarda tabii :D- ve...
  11. kreumat29

EagleMc | Hileli Survival | Süt İnekleri Sistemi - XP Saklama Sistemi - Team Sistemi |

daha yapmacık olabilirsen seni tebrik edeceğim buyur o vakit o.o
  12. kreumat29

EagleMc | Hileli Survival | Süt İnekleri Sistemi - XP Saklama Sistemi - Team Sistemi |

bu sunucuyu 6 harfe sığdırmak imkansız, ya çok yapmacıksın ya yalancı
  13. kreumat29

Hileli olması ayrı güzel bir tat katmış. Keşke /stop yazabilme hilesi de olsa, bu sayede zekadan yoksun örnek olarak eagle mc gibi mükemmel olmayan deagle mc gibi öteki saçma insanların oyunun tadını hilesiz çıkardığı sunucuları sürekli kapatabilsek.
  14. kreumat29

En sevdiğiniz film?

En sevdiğim film tabii ki Esaretin Bedeli