LavivaSurvival kullanıcısının son içeriği

1. LavivaSurvival

Sizleri Hypixel'e götüreceğim

Knka gönderide bir şey yokta başlık çok iddialı olmamış mı ? Konuya girmeden başlığı okudum dedim her halde hypixeli tanıtıcak :D konuya bi girdim hypixelle tek ilişkisi onların sunucusunda kendine ada yapman :D ve tek bir foto atmışsın onda da bayraklar var :D
  2. LavivaSurvival

Sizleri Hypixel'e götüreceğim

Bu kadar detaylı tanıtmasaydın knka. Hypixele götürdüğün için çok sağol kendim gezmiş kadar oldum.
  3. LavivaSurvival

Yardım Sunucumda Aşırı lag var düzeltmem de yardımcı olurmusunuz

Garip citizens save attığında zorlamış sunucuyu. aynı zamanda deluxemenus , skinrestorer de aynı şekilde zorlamışlar sunucuyu. çok fazla npc mi var sunucuda ? Eklentileri güncelleyebilirsin.
  4. LavivaSurvival

[TANITIM] SuperiorSkyblock2 100% Çeviri (Tüm Sürümler için sorunsuz çalışır)

Eklentiyi CloudSky sunucusu için 100% çevirdim :). Konuyu açma amacım hem çeviriyi tanıtmak hemde eklentiyi çevirecek olan arkadaşlara örnek olmak içindir. Çeviriyi başta 1.18 sürümü için çevirmiştim yani 1.13 ve üstü tüm sürümlerde güzel çalışır halde. Ancak 1.8 de item isimleri değişiklik...
  5. LavivaSurvival

Yardım Featherboard Rütbe Göstermiyor

öncelikle sunucunuzda altdaki komutu yazın ve indirmesini bekleyin. /papi ecloud download LuckPerms ardından komutunu girip yenilenmesini bekleyin. /papi reload ve %luckperms_groups% denemelisin.
  6. LavivaSurvival

Yardım Minecraft Türk Prison Sunucusu Arıyorum

Spankly dediği gibi TR de bulamazsın. sebebi basit para kazandırmadığı için :) kimse vip almaz öyle sunucudan o yüzden hiçbir hub sahibi açmıyor.
  7. LavivaSurvival

Kitpvp plugin paketi + map

ücretsiz olduğu için gerçekten iyi bir paket.
  8. LavivaSurvival

Yardım Minecraft sunucusu acıcam fakat bılgım yok yardımcı olcak warmı

bulman zor. Bütcen yoksa zaten sunucu açmanı tavsiye etmem.
  9. LavivaSurvival

geçerim discord ver knka :D

geçerim discord ver knka :D
  10. LavivaSurvival

Yardım Superiorskyblock2 Lang

Tamanını 100% Türkçe olarak çevirdim. Discord'dan iletişime geçebilirsin. Discord: Profesör#7037
  11. LavivaSurvival

Bir sevdadır sunucu açmak!

Konuyu gerçekten çok sevdim. Eminim o yıllarda birçok kişi buna benzer olay yaşamıştır. Okursan insan duygulanıyor iyiki bu konuyu açmışsın.
  12. LavivaSurvival

1.16.3 AtraksiyonCraft Survival | Evlilik | Çete | KralTepesi | Bosslar | EjderKatili | Level ve daha fazlası...

XRAY koruması dahi yapamıyosanız diyecek söz yok. ama genede oyuncuyu haklı buluyorum siz koruma koymazsanız oyuncuda xray da açar kill aurada. Bu arada xray koruması için spigot.yml de ayar bölümü var. biraz araştırırsanız nasıl yapılacağını bulursunuz.