Layne kullanıcısının son içeriği

1. Layne

Uyan artık be

Uyan artık be
  2. Layne

Piccadilly Hub > Play.Piccadilly.WTF > Anarşi-Survival-Minigames < 1.8.X-1.15.2

Survival da sizleri bekliyorum hadi bakimmmm
  3. Layne

Kaos Anarşi | Türkiye'nin En Büyük Ve En Kaliteli Anarşi Sunucusu | Kendi Kurallarını Kendin Belirle! [ saniye.**************** / 1.12.2 ] [+450]

Hangi üç beş ten bahsediyorsun hep haklı tavırların ve kanıt gördüğün zaman ''Abi bunlar bize saldırıyor lütfen kaldırın'' diye rapor atmaların biraz değiş.Değiş dedim ama sen onu gene yanlış anlar daha kötü bir duruma gelirsin boşver at botunu yaslan arkana kandırılacak çok insan var sonuçta...
  4. Layne

Kaos Anarşi | Türkiye'nin En Büyük Ve En Kaliteli Anarşi Sunucusu | Kendi Kurallarını Kendin Belirle! [ saniye.**************** / 1.12.2 ] [+450]

Bir youtuberın yapmaya çalışıp yapamadığı projeyi devir alarak gene yapamayan bir kitle umarım bot'larınız kaybolmaz. zaten kaybolsa da arsıza at kaybetmek kolay gelir!
  5. Layne

Forum Oyunu En Beğendiğiniz Minecraft Sunucusu

Play.Piccadilly.WTF @Oliver3765
  6. Layne

yapsavun.com | konu arşive taşınabilir. | seneye belki tekrardan?

O kişi ben değilim ama bende olabilirdim oyuncu ile bu şekilde konuşulmaz bu bir.ikincisi açık arıyor olsayım gizli olanı bulurdum ama siz bu lafları konuşurken utanmadıysanız bende bunları burada paylaşınca açık aramış olmam.Aşağıda wafelar yazıyor diye bir bölüm var ve siz beni nasıl onları...
  7. Layne

Hahah bana bunu yazan kişi kendi kitlesinde ki oyuncusuna kafasına göre kural uydurup uymasını bekleyen bir mod ve oyuncunun haklı olduğu yerde yetkisi var diye mod arkadaşını savunan birisi ve bana burda ahlak dersi veriyor çok ironi.Neyse oyuncunuz doğru yolu buldu :D Reklam yapmadan önce...
  8. Layne

Bu yazdığınız mesajlardan az da olsa sizi tanıyabildim bu yola girerken maddiyat için girdiğiniz bariz umarım sizlere inanan oyuncularınız pişman olmaz.Bu son yorum olacak bu konuya ait Bu tarz da ilerleyen bir sunucu yönetme mantığı ile çok karşılaştım hepsi 1 sene dayanabildi,ama bana bakın...
  9. Layne

Hey başarılar dilerim,Hayırlı olsun :D

Hey başarılar dilerim,Hayırlı olsun :D
  10. Layne

Başka sunucularda neden reklam yapıldığını anlatan kısa ve öz modaretör konuşması gayet güzel bir diyalog.
  11. Layne

Ve zaman geçmiyor ki bir reklam ve bir yapsavun sunucusu yetkilileri tekrardan :D Yapsavun yetkili alım şartı: -Reklam yapabilecek. -Daha fazla reklam yapabilecek -Ve daha daha fazla reklam yapabilecek. Önceden başarılar diliyordum ama şu an biraz zor.
  12. Layne

Hahah olayları anlamayan ve hala gülebilen birisi galiba ilk başta taşımasını istemediğim özellikleri taşıyan birisiniz. Yapmış olduğunuz reklam Youtuber ile olabilir ama benim sunucuma gelip reklam yapamazsınız. Bu reklam olayından Yetkili arkadaşınıza bahsettiğim zaman mute atıp banlaması ise...
  13. Layne

Hiçbir kötü yorum yaptığımı görmezsiniz ama şu an göreceksiniz. Bir başka emeği yoka sayıp gelip reklam yapıyorlar ve siz bu reklama mute ile karşılık veriyorsanız bilin bu sizin seviyenizi ve kapasitenizi gösterir orada aldığım o yetkiliden cevap beni sinirlendirdi.''Gavur istilası...