lazkopat3718 kullanıcısının son içeriği

1. lazkopat3718

l SonTürk l Survival keyfini hisset! l Değişiklik zamanı l Play.Sonturk.Net

bu konu acele ile yapıldı değişiklik zamanında sizlerin fikirlerini alıyoruz discord sunucumuza katılarak sizde yeni açılacak sunucudaki isteklerinizi yazabilirsiniz
  2. lazkopat3718

içeriği kaldırın

Murat ışıkhan ile bizzat görüştüm görüşme neticesinde sanal survival'ı ben açmıyorum açanada rızam yoktur cevabını aldım gerekeni yapın sanal survival ismini değiştirin aksi taktirde zaten andromurattr nin sizinle olmadığının birçok kanıtını sunacağım iyi forumlar
  3. lazkopat3718

bu yorumunu kendisine iletiriz teşekkürler :)
  4. lazkopat3718

tarıkcım sende seviliyorsun kardeşim fikirlerinle derken tam anlayamadım cem kardeşin hala var biz sevdiğimiz insanı yanımızda tutmaya çalışırız birşeylerde isteriz ha ısrar ederse vermeyeye (değer) (güven) yollarımızı ayırırız yinede değerli yorumun için teşekkür ederim halilede yorumunu...
  5. lazkopat3718

vallahi allah razı olsun teşekkür ediyorum bunu ben bile bilmiyordum :)
  6. lazkopat3718

ben 20 saydım peki ya 80 online :D komiksiniz sadece komik burda 2 büyük sunucunun kitlesi var emek verilmiş sistemler zinciri ve kendi pluginerimizin yazdığı pluginler var kıskanmayın :D
  7. lazkopat3718

Kopyalanabilir IP: Play.SonTurk.Net
  8. lazkopat3718

[MCPROGAMİNG] [1.8+] Bir sunucuya emek verilmiş olması onlara yetişemeyeceğiniz anlamına gelmez.

başlığın güzel olduğunu düşünüyorum yinede görüşünüz için teşekkürler.. teşekkürler genelde gündüz daha az oyuncu olur elbette kısa zamanda oyuncu sayımız da daha fazla artacaktır teşekkürler bir sunucuya emek verilmiş olması onlara yetişemeyeceğiniz anlamına gelmez emek verilen bir sunucu...
  9. lazkopat3718

[MCPROGAMİNG] [1.8+] Bir sunucuya emek verilmiş olması onlara yetişemeyeceğiniz anlamına gelmez.

onla pek alakası yok dostum ara sıra lag geçişleri türkiyedeki en kaliteli bilişimlerden birtanesinin isim vermeyeceğim kalitesini gösteriyor internet hızının düşmesinden kaynaklı sunucu çökmeleride oluyor ki bunun benim sunucumla hiç alakası yok en iyisini en yüksek ücrete tabi olarak elimizden...
  10. lazkopat3718

teşekkürler hatırladım seni kardeşim :) 1. arkadaş adamın evini soyduğunu itiraf etmesine rağmen yani hırsızlık yapmasına rağmen hala üste çıkmaya çalışıyor herkes şaittir 3 saat dedimki sen hırsızlık yaptın hırslızlığını itiraf ettin ama 3 saat boyunca itiraz karşıladın bana bu bir oyun...