LeBlach kullanıcısının son içeriği

1. LeBlach

HanedanSurvival Uzaytekin Rezilliği Ve Sunucu Reklamı

Kraliyet meclisi veliaht prensi hazretleri olarak size yazıyorum, evet! Ben king of the minecraft servers sizi kazıkladığım için çok büyük iftira ve zan altındayım. Utançlar içerisindeyim, nasıl böyle bir şey yapılmış olabilir yahu?! Saygılarımla 8. Kral Edwırd. Neyse saçma sapan yazıları...
  2. LeBlach

Gamer'e ne oldu?

İlgisizlik
  3. LeBlach

:vız:

:vız:
  4. LeBlach

Minecraft Süreli Claim Plugini Arıyorum

Aradığın eklenti bana ait. Aşağıdaki discord kodundan katılıp indirebilirsin. 84nD3pTnkZ
  5. LeBlach

kaldırın

Tavsiye etmem. Bazı parçalar ve monitör hoşuma gitmedi. Bu kadar param olduktan sonra monitör de olsun istiyorsam 1.5-2k daha koyar ekran kartı olarak GTX 1650 değil de RTX 3060 ile aynı fps değerlerine sahip RX 6600 ekran kartını seçerim.
  6. LeBlach

:alkış:

:alkış:
  7. LeBlach

Yardım Terraria 1.4.2.3

Bahsettiğiniz şey yüksek ihtimalle sadece arka plan ve bir boss'un geleceğinin habercisi değil.
  8. LeBlach

sennanetwork REZİLLİĞİ

Bu arkadaş internette Donsuz adlı arkadaşın paketini birleştirip satmaya çalıştığını fark ettim ve almak istemediğim için cevap vermedim. Bunun üzerine ağlamaya başlayıp forumda konu açma gereği duymuş hizmet almak isteyen arkadaşlara duyurulur.
  9. LeBlach

play.blachnetwork.com | YENİ AÇILDI | Kaliteli Emek Skyblock | Adakit | Rulet Sistemi | EditCoin | Spawner Sistemi | Renk Sistemi | Sky Rütbeleri |

Benim paketimi youtube'da paylaşıp yüzsüz gibi "beyler paketi biz aylar önce yaptık işte bilmem ne kişiler benim diyor aldırmayın" falan diyen sen mi diyor bunu :D içerisindeki bot sentry eklentisini kanalın telif yer diye sildin hatırlatırım :D Ek olarak blachnetwork senna olarak aktif 7 aydır...
  10. LeBlach

Hangi PSU yu tercih etmeliyim ?

Tıkla! Güç kaynağı olarak FSP öneririm. Attığım link örnektir oradan almana gerek yok.
  11. LeBlach

Kaliteli olmasına rağmen tutmayan sunucu.

Şahsen 1.5 ay üzerinde her gün durduğum bir paket bile tutmadı önemli olan sistem değil, ne kadar çok sistemin olduğu da önemli değil. Türk insanı sadece klasik sunuculara sade sunuculara yöneliyor senin yapman gerek her sunucu ile aynı yapman ama görünüşünü farklı kılman. birçok oyunun olduğu...
  12. LeBlach

| PLAY.BLACHNETWORK.COM | -OpSkyBlock- | -+50 Online- | -Sende Katıl!- |

Evet farklı auranw ile alakamız yok.