Mr_Obliviate kullanıcısının son içeriği

1. Mr_Obliviate

Ada Reklam tamamen ücretsiz! Hologram destekli, Karakter sınırı, Düzenlenebilir format, Tam otomatik!

hata verdiğini söyledin ben de başarılı olduğunu vurguladım ortada bir kinaye yok. skripti kodlayalı çok uzun zaman oldu. artık ilgilenmiyorum. yani sorun neyse kendin çözmen gerekecek.
  2. Mr_Obliviate

2013 te açılan hesabımı buldum

7 mayısta(2 hafta önce) atılmış mesajdan alıntıdır.
  3. Mr_Obliviate

Mobların hareket etmesini kapatma

spigot.yml'de ayarı var disable-ai tarzı bir şey olması lazım
  4. Mr_Obliviate

Yardım Kod düzenleme kod çalışmıyor

Normal şartlarda verdiğin kodun çalışması gerek. Skript plugini sürümünü yazarsan daha detaylı yardımcı olabilirim. (/ver skript) Veya şu kodu da kullanabilirsin: on command: executor is player: command doesn't starts with "login","l" or "register": cancel event...
  5. Mr_Obliviate

[MEDIA]

6. Mr_Obliviate

Minecraft sunucuları için masaüstü uygulama (Duyurular, marketler)

Biz kullanırız da oyuncuları buna alıştırmamız kolay değil. "Ya alışırlar nolcak" denecek bir şey değil bu.
  7. Mr_Obliviate

Sizce artık Minecraft sunucusu açılır mı?

Evet şimdi bu sorunun evet bi çok cevabı var. Öncelikle ben 39 yıldır sunucu açıyorum yani ben ve siz cahil pislikler arasındaki farkı anlaman gerek. öncelikle bu işin sırrı farklı olmakta aynen öyle kardeşim farklı oluyosun hop oyuncu geliyo. şahsen ben çok iyi kod yazdığım için oyuncunun...
  8. Mr_Obliviate

Tek Blok Skyblock 1.16 - Blok Dünyası - Çiftçi, Rütbeler, Görevler, Düellolar, Tüccar ve çok daha fazlası!

Yorumunuz için teşekkürler. Evet ekibimiz Skyblock konusunda tecrübeli. Ve elbette bu oyunda da tecrübelerimizi kullanmaktan geri durmadık.
  9. Mr_Obliviate

[100+ Online] Play.BlokDunyasi.Net - [1.8.X] / Skyblock / Yeni Eşyalar, Çiftçi Sistemi, Tetikleyici , Kaptan / Türkiye'nin En Emek Skyblock Sunucusu!

Şu anda tpa sistemi tüm oyunculara tarafından kullanılabilir durumda ancak önceki yorumlarda yaptığımız açıklamayı özet geçeyim. Tpa sistemi Nether'da çok kritik bir öneme sahip. Aslında bu uygulamayı kendimiz çıkartmadık diğer emek skyblock sunucularında da görebileceğiniz bir durum çünkü tpa...
  10. Mr_Obliviate

Tek Blok Skyblock 1.16 - Blok Dünyası - Çiftçi, Rütbeler, Görevler, Düellolar, Tüccar ve çok daha fazlası!

Oyun Asistanı Hızlı erişim için yardımcı menü. Görevler Görevleri yaparak ödül kazanmanıza yarar. Profil Bazı kişisel istatistiklerinizi gösterir. Rütbeler Diğer oyunculardan daha iyi olduğunuzu simgeleyen havalı özellikler ve daha güçlü kitler almanızı sağlar. Düellolar...
  11. Mr_Obliviate

Yardım Minecraft 1.12.2 server sürekli kapanıyor

Modlu sunucuları pek deneyimlemedim ancak watchdog thread'ın sunucuyu kapatmış. Sunucun 60 saniye cevap vermediği zaman watchdog 'sunucu çöktü herhalde' diyip hata kayıtlarıyla sunucunu kapatabiliyor. eğer bu açılışta oluyorsa (yani 60 saniyeden uzun süren bir işlem yapmasını normal kabul...