LeFleetz kullanıcısının son içeriği

1. LeFleetz

play.ValerisMC.com | < 2000₺ Ödül > Ultra OPSkyBlock | Theseus, Ruh Gardiyanı, Evcil Ejderha, Gezgin Tüccar, Zindan ve Dahası!

Adreno Craft yöneticilerinin yeni projesi ValerisMC 16.03.2024 20:00'da aktif!
  2. LeFleetz

DemonCraft | 1.16.x - 1.19.x | 5000 TL PARA ÖDÜLLÜ YARIŞMALAR

Genel olarak çok hoş görünüyor. Oyun içi görsellerinizi Shader ile desteklerseniz çok daha hoş bir görüntüye sahip olacağından eminim. Başarılar dilerim.
  3. LeFleetz

Konu Kapatılabilir!

Hayır geliştirici olarak yardım edecek biriyle anlaştım. Bu nedenle artık daha fazla zamanım oluyor ders çalışmak için.
  4. LeFleetz

Konu Kapatılabilir!

Hayır, sunucuyu devam ettirme kararı aldım ve yaklaşık 1.5 haftadır sunucu tekrar aktif.
  5. LeFleetz

Konu Kapatılabilir!

KONU KAPATILABİLİR!
  6. LeFleetz

Konu Kapatılabilir!

Konuyu kapatırsanız sevinirim.
  7. LeFleetz

play.ValerisMC.com | < 2000₺ Ödül > Ultra OPSkyBlock | Theseus, Ruh Gardiyanı, Evcil Ejderha, Gezgin Tüccar, Zindan ve Dahası!

Sunucumuzda levelden çok para kasmak önemli durumda. Bu nedenle EGG Spawner level kasmayan kişilerin (çoğunluğun) dikkatini çekmiyor. Ek olarak gece saatlerinde çok fazla farmına AFK bırakan oyuncumuz oluyor. Bunun bilincinde olarak chatte bunu yazın. Daha kolay satmak istiyorsanız Discord...