Leforfs kullanıcısının son içeriği

1. Leforfs

Bulamadıgım Bir Plugin Hakkında

Lockette :D
  2. Leforfs

/f c komutunu yasaklayamıyorum.

Sunucunuzun IP'sini verebilirmisin.
  3. Leforfs

/f chattan crash atılıyor? (Unioanticrash en son sürümü var.)
  4. Leforfs

UnioAntiCrash /f desc den yapılacak crash kodlarını engelliyor. Klan chatı, Dost chatındeki crash kodlarını engelleyemiyor.
  5. Leforfs

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuzki yıl 2017 ve crash atma kodu hala çalışıyor /f desc'de felan crash komutu engelli tek açık olduğu yer. Klan ve Dost klan sohbeti, /f c p, /f c a, /f chat, /factions c, /factions chat gibi komutları yasakladım, tek açık olan komut /f c kaldı /f c'yi skript ile...
  6. Leforfs

AntiBotDeluxeEX alsam iş görürmü ?

Yada para vermeden bu botların çözümü varmıdır arkadaşlar
  7. Leforfs

AntiBotDeluxeEX alsam iş görürmü ?

Merhaba arkadaşlar sunucum 2 günden beri bot yiyor herşeyi denedim authme'den sadece Türkiye ve Azerbaycan izin verdim, AntiJoinBot denedim, hostingle görüştüm firewall, antiddos gibi şeyler kurduk gene yiyoruz bot sunucuya giriyor lag yapmıyor ama Tab'ı mahvediyor çıksa bile Tab'da kalıyor...
  8. Leforfs

Dünya değiştirince gamemode/fly gitmiyor.

dostum ordaki tırnakları silmeye gerek varmı 'true' , 'false' felan yazıyor ya?
  9. Leforfs

# ------------------------------------------------------------------------- # # This is the MV2 Config. If you mess it up, copy the values out # # delete it, and it will be regenerated. Then use the ingame interface # # to add your values back via the "/mv conf" command...
  10. Leforfs

Merhaba arkadaşlar başlıktada görüldüğü üzere, arsalarda fly yetkisi yaptım oyunculara normalde fly, gamemode felan dünya değiştirince gider ama hiç kimsede gitmiyor arsalardan fly alıp ormana felan gidiyorlar nasıl çözerim ?
  11. Leforfs

Play.MekanNW.Net | Factions | 1.8 1.8.8 | Edit | Rütbe|Metin Taşi|Server Aktif!|0 Lagli Bir Faction!

Konu güncellendi, sunucumuz 23.08.2017 tarihinde tekrar açıldı! Sıfırdan başladık sunuculardan yapı çalmadık, adaletli bir şekilde geri döndük. AKTİF !
  12. Leforfs

vip hammadde wg si atiyorum calismiyor

Furkan Balcı adlı arkadaşımız videosu var izleyip öğrenebilirsiniz.
  13. Leforfs

Authme sorunu

2 sürümünde authme > config gir, passwordHash bölümünde SHA256 gibi bir şey yazar onu PLAINTEXT yapıp, reload at sonra auths.db girip benzerliklerine göre felan ayarla işte birşeyler yap garip bir teknik ama uğraşırsan yaparsın :D
  14. Leforfs

[Yardım] Küçük Bir Skript Yapabilen İçeri

Yanlız essentials warps haricinde ewarps , essentials:warp essentials:ewarp essentials:warps essentials:ewarps komutları var. onlarıda yasaklamak gerek.