lewes kullanıcısının son içeriği

1. lewes

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

emekle yakından uzaktan alakası yok başlarken ben ve 2 arkadaşım çok büyük bir hevesle başladık yaş genelimiz 20 - 21 (3 haftadır) oynuyoruz ve tam bir hayal kırıklığı kusura bakmayın ama pazar piyasası 0 market fiyatları çok dengesiz altın elma huni üretimi yok sp zaten çok nadir buluyoruz ve...
  2. lewes

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

shift ile maden kırma eklenirse güzel olur sunucu genel olarak başarıllı çalışmıyan komutlar var o da yeni olmanızdan kaynaklı yakın zaaman da çözülceğini düşünüyorum elinize sağlık. :1:
  3. lewes

[ Play.Tinkerer.Network ] Eğer survival oynadığınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz, gerçek survival zevkini burada hisset! <1.15.2>

son zaamanlar da oynuycağımız sunucuya çook dikkat etmemeiz gerekiyor 3 sunucudur bunu yaşıyorum aniden kapanıyor ve emekler çöp oluyor vip alan kişiler baya mağdur oluyor yeni bi dolandırma şeklimi ne anlamdım gitti açıkcası.
  4. lewes

KAPANDI

temelli mi kapandı ?
  5. lewes

KAPANDI

Sunucu sürekli kapanıyor Survival bakan yok ztn discord da kapanmış emeğiniz çöp olabilir başlamayın:1: