LifeMCServer'in en iyi cevapları

1. LifeMCServer

Çözüldü Skript Yardım

loop {kalansure::*}: remove 1 from {kalansure::%loop-index%} Bunu deneyebilirsiniz.
  2. LifeMCServer

Minecraft Skript is not a boolean hatası

#Coded by FurkanZhlp #Report bugs to my skype = FurkanZhlp # # F ITEM SPAWNER # on load: if file "plugins/FItemSpawner/config.yml" doesn't exists: create file "./plugins/FItemSpawner/config.yml" delete {isl::*} delete {s::*} delete {rsp::*} set...
  3. LifeMCServer

İstek Pvp ile alakalı ufak bir skript

on damage: if attacker is a player: if victim is a player: if attacker has the permission "köylü.pvp": if victim has the permission "köylü.pvp": cancel event send "&cKöylü köylüye vurarmı!!?" to attacker and victim
  4. LifeMCServer

skript ve latest.log hatası l Yardım eder misiniz

Skript sürümünü şuradaki ile değiştirirsen sorun düzelecektir. Bir de hata resmi olarak koyduğun resim yanlış resim sanırım :)
  5. LifeMCServer

SkyBlock Ada leveline göre rütbe atlama

ASkyBlock'tan yeni Görev ekleyin yetki ödülü kısmına herhangi bir yetki yazın örn. skylord.ol ardından gereken ada levelini ayarlayın ve kaydedip reload atın. Sonrasın da aşşağıdaki gibi bir skript hazırlayın ve permission: kısmına görevin yetki ödülü kısmına yazdığınız permi yazın, ardından...
  6. LifeMCServer

Online Arttıkça Sunucu TPS i Düşüyor Yardım

[16:20:17] [Server thread/ERROR]: Ambiguous plugin name `GroupManager' for files `plugins\GroupManagerX.jar' and `plugins\BssentialsGroupManager.jar' in `plugins' Plugins klasöründe iki tane GroupManager var, bir tanesini silin. GroupManagerX.jar veya BssentialsGroupManager.jar dosyalarından...
  7. LifeMCServer

Onaylı Tanıtım /asadmin komutları kullanılmıyor. Adalar silinmiyor (ÇÖZÜLDÜ)

Evet, is restart adayı silmiyor sıfırlıyor. Bu normal. Asadmin delete'nin silmesi gerek. --- Hata vermiyor sunucu donuyor sadece konsola bir şey yazılmıyor demişsin, sunucu o durumdayken 60 saniye beklersen spigot otomatik crash report bastıracaktır, oradaki hatalardan hangi modülün sorunlu...
  8. LifeMCServer

İstek Bu Hangi plugin?

DeluxeChat olabilir mi? https://www.spigotmc.org/resources/deluxechat.1277/
  9. LifeMCServer

Onaylı Tanıtım 1.9 Olan Servera 1.8 Sürümüyle Girmek

Paper 1.9.4: https://papermc.io/api/v1/paper/1.9.4/773/download/ ViaVersion: ViaVersion ViaBackwards: ViaBackwards ViaRewind: ViaRewind ViaRewind Legacy Support: ViaRewind Legacy Support Eğer hala giriş yapamazsan 1.4.7 - Sunucu Sürümü arası girişleri açmak için ProtocolSupport (old...
  10. LifeMCServer

Yardım Essentials & GroupManager Sorunu

1. Konsolda/loglarda hata, uyarı vesaire var mı? EssentialsX'in güncel sürümünü kullandığınıza emin misiniz? Tüm Essentials eklentileri (Essentials, EssentialsChat, EssentialsAntiBuild vb.) aynı sürüm mü? Güncel değil ise güncellemeyi deneyin. 2. plugins/Multiverse-Core/config.yml dosyasını...
  11. LifeMCServer

Yardım Bukkit Ve Spigotta ki çoğu pluginin 1.8 olması

Minecraft 1.8.9 sunucu sürümü yoktur. Minecraft 1.8.9 client only update'dir. Yani 1.8.8'de clientlerde olan bazı realms buglarını çözmek için çıkmıştır. Yani sonuç olarak Minecraft/Bukkit/Spigot 1.8 ile uyumlu olan birçok plugin 1.8.8 ile de çalışır. Versiyon numaralarındaki son kısma patch...
  12. LifeMCServer

Yardım Skript Bugu

Merhabalar, attığınız kodu düzenledim, bunu deneyebilirsiniz: options: menuisim: Rulet Menüaü p: &c&lRulet &7>> isim1: &75M Rulet Kağıdı &a(Sağ-Tıkla) isim2: &710M Rulet Kağıdı &a(Sağ-Tıkla) isim3: &715M Rulet Kağıdı &a(Sağ-Tıkla) isim4: &720M Rulet Kağıdı &a(Sağ-Tıkla)...
  13. LifeMCServer

Yardım Minecraft Plugin Yardım

Hile kontrolü için istiyorsan ModChecker işini görebilir: https://github.com/Confuser2188/ModChecker/releases/download/1.0.0/ModChecker.jar Oyuncuların ./minecraft/versions klasörünü kontrol edebilirsin.
  14. LifeMCServer

Crash Serverim Yaklaşık 5-10 Dakika geçince otomatik olarak kapanıyor. (Server aternos)

Muhtemelen MineSecure adlı eklenti de problem var. Muhtemelen güncelleme kontrolü falan yapmaya çalışıyor. Veya eğer ücretli eklenti ise leak kullanıyorda olabilirsin, kaldırmanı öneririm. Ekstra olarak Spigot 1.11 yerine Spigot 1.11.2, daha iyi bir şey istiyor isen Spigot 1.12.2 / 1.13.2...
  15. LifeMCServer

Yardım Sunucumda ki TPS azalması

Paket ile bir alakası yok. Eklenti güncellemenin veya hataları çözmenin tabii ki yararı var fakat sorun donanımda. Keyubu'nun sitesinden bir alıntı: "2011 model dinozor, yaşlı işlemcilerden sıkıldıysan doğru adrese ayağını bastın. Bu konuda o kadar iddialıyız ki Exceptional Edition...