LockerTR kullanıcısının son içeriği

1. LockerTR

Yardım Mobil Legends Hesap Değiştir Çalışmaması

Merhaba, Mobil Legends telefonumda ilerleyip hesabımı bağladım, sonra bluestacksten hesap değiştirden ID ımı yazıyorum tamam butonu aktif olmuyor.
  2. LockerTR

Yardım En Düşük ayarlarda 5fps Sebebi nedir ?

Merhaba, biraz araştırma yaptım ve çözümleri buldum, çözüm olcak mı emin değilim fakat denemeye değer. PUBG Mobile'da iyi fps alman için arkada çalışan tüm uygulamaları kapatman gerekiyor, nasıl kapatılır bilmiyorsan alttaki adımları yap. Görev çubuğuna sağ tıklayıp Görev Yöneticisini aç...
  3. LockerTR

WebBrick v1.1 | Ücretsiz bir minecraft web scripti

1. Admin paneline girmiyor /admin yazıyorum girmiyor. 2. Tasarımı beğenmedim.
  4. LockerTR

Yardım Servera çıkıp girerken tag alınması

Sorun çözüldü, sorun nasıl çözüldü? Sorun vds den kaynaklıymış, vds değişikliği yaptık sorun çözüldü.
  5. LockerTR

Yardım Servera çıkıp girerken tag alınması

Merhaba, serverda Kurucu tagım var, serverdan çıkıp girince kurucu tagım gidiyor.
  6. LockerTR

Yardım Sunucunuz çevrimdışı sorunu

Belirttiğim gibi MTA sunucusu
  7. LockerTR

NE ZAMAN ÖLECEKSİN öleceğim uygulama !!!!!

İnanmayın böyle uygulamalara, Allah söylememiş bu uygulamalar mı söyleyecek?
  8. LockerTR

SancakCraft | Sanal Çiftlik | 1.18.x/1.15 | Survival |

Rehberin yetkisi alındı.
  9. LockerTR

Sunucun sitesi: SancakCraft - Hayatta Kalmaya Çalış!
  10. LockerTR

Teşekkürler, her zaman serverımıza gelip oynayabilirsiniz.
  11. LockerTR

Siteden kayıt olup giriş yapın servera
  12. LockerTR

NOT: Değerli SancakCraft oyuncuları serverimizde lag ve pingden dolayı sunucumuzda bakım yapılacaktır ve her şey sıfırlanacak her şey değişecektir sabırla bekleyiniz server açılış tarihi 16.10.2020 Sunucu Adresi: oyna.sancakcraft.com Sunucuya girebilecek oyuncu sayısı: 32 Sunucu türü: Survival...
  13. LockerTR

Yardım Sunucunuz çevrimdışı sorunu

Merhaba, Sunucuyu mta server list sitesine ekleyince "Sunucunuz Çevrimdışı" hatası veriyor, portlar açık ama sunucu eklenmiyor, ve sunucu mtanın oyun içerşinde liste de de gözükmüyor, bu sorun eskideen yoktu ben vds ile alakalı düşünüyorum. Ve ben korumalı spawn yeri yapacağım da nasıl yaparım...