LordSk kullanıcısının son içeriği

1. LordSk

Silinmiş Skriptler - Tek bir komut ile silinen skriptleri görün.

Kod düzeltildi, satırlar kısaltıldı. İyi kullanmalar.
  2. LordSk

Skript üzerinde hatalar oluştu. Düzeltilene kadar, kullanmamanızı tavsiye ederim. Düzeltilince, buradan yazılacak.
  3. LordSk

Skript, basitce anlatmak gerekirse. Her sunucu açılışında, hafızasına almadığı tüm skriptleri hafızasına alıyor ve bir komut sayesinde, plugins/Skript/scripts klasöründe bulunmayan skriptleri gösteriyor. Kısaca, silinmiş skriptleri gösteriyor. Addon: skUtilities (Addon'u yüklediğiniz halde...
  4. LordSk

MagicSkills [Discord]

MagicSkills Kodlama bilmeden, kolay bir şekilde skiller oluşturmanın en kolay yolu. MagicSkills nedir? MagicSpells pluginini örnek alarak hazırlanmış bir skript'dir. Fakat, daha kolay ve kullanıcı desteklidir. Kendinize ait skilleri, MagicSpells pluginine nazaran, daha hızlı yapabilmektesiniz...
  5. LordSk

Bilgilendirme Konunuzu Nasıl Üste Çıkarabilirsiniz?

Kesinlikle mesaj kasmıyorum ve harika bir güncelleme olmuş demek için buradayım.
  6. LordSk

MagicSkills [Discord]

Linki test ettim ve çalışıyor. Tekrar dener misiniz?
  7. LordSk

MagicSkills [Discord]

Düzeltiyorum.
  8. LordSk

MagicSkills [Discord]

MagicSkills Kodlama bilmeden, kolay bir şekilde skiller oluşturmanın en kolay yolu. MagicSkills nedir? MagicSpells pluginini örnek alarak hazırlanmış bir skript'dir. Fakat, daha kolay ve kullanıcı desteklidir. Kendinize ait skilleri, MagicSpells pluginine nazaran, daha hızlı yapabilmektesiniz...
  9. LordSk

Survival X (V0.0.1) {Modsuz, modlu survival deneyimi.} [1.12.2]

Herkesin zevki farklı. Yapacak bir şey yok XD
  10. LordSk

Teşekkürler. Ayrıca tasarımın acemice olması ilk tasarımım olduğundan kaynaklı.
  11. LordSk

Wave sistemi için yapılan Ufo: https://gyazo.com/8c00401dd066210f2c982b9e86d12a42 (YAPIMDA) Bu Ufo @AhmetDS12 tarafından yapıldı.