lSincapl kullanıcısının son içeriği

1. lSincapl

Dizi Kurtlar Vadisi Geri mi Dönüyor?

Millet Türk dizisinden kaçmak için Netflix'e gidiyor bunlar kalkıyor Kurtlar Vadisi yayınlayacağız diyor. Sen önce yurt dışına verdiğin içerikleri sun bize sonra Kurtlar Vadisini düşünürsün.
  2. lSincapl

Sonic seri

Kanıt göster kanıt biz ikna olmadık
  3. lSincapl

bu insanlar nereye reklam yapacak?

topla babacım topla topla topla kaldır hepsini kesin dönüş yapıyoruz minecraft forumu olucaz
  4. lSincapl

Sonic

bu çok acayip bir konu, anlam veremiyorum
  5. lSincapl

bu insanlar nereye reklam yapacak?

Minecraft ile alakalı forumlar zaten var defo.... pardon yani eğer istersen oraya gidebilirsin kardeşim.
  6. lSincapl

Sistem Gereksinimleri Benim Bilgisayarımın Kaldırabileceği oyunları yazarmısınız

"Kenshi" oyununa bir bak, çok sağlam oyundur. İzotmetrik, tepeden görünümle karakterini yönlendirdiğin içerisinde inanılmaz çeşitlilik barından bir oyun. Dövüş sistemi, karakter gelişimi gibi etmenlerin üzerinde çok durulmuş bir oyun. Piyasada buna benzer single player bir oyun bulmak çok zor...
  7. lSincapl

Çok önemli bilgili konu

Sen gerici bir emperyalistsin!
  8. lSincapl

Sistem Gereksinimleri Benim Bilgisayarımın Kaldırabileceği oyunları yazarmısınız

o kadar da değil o sistemle dünyaları oynar abartmayın.
  9. lSincapl

Dostum oynamak istediğin oyunların bir listesini çıkar kendince. Daha sonra "Can You Run İt" diye bir site var o site üzerinden yaptığın listede ki oyunları kontrol et bilgisayarın açıyor mu diye. Burada cevap beklemekten çok daha hızlı sonuca ulaşırsın. Bu arada illa ki bir öneri istiyorsan "7...
  10. lSincapl

Çok önemli bilgili konu

Yangtze devi softshell kaplumbağası (Rafetus swinhoei; basitleştirilmiş Çince: 鳖 鳖; geleneksel Çin: p in; pinyin: bēnbi River), Red River devi softshell kaplumbağası, Şangay softshell kaplumbağası, benekli softshell kaplumbağası ve Swinhohell kaplumbağası olarak da bilinir , Trionychidae...
  11. lSincapl

Beşer Şaşar - Hakikat Şaşmaz !

Allah senin belanı versin Beşer bu adama bu sözleri kurdaracak ne yaşattın
  12. lSincapl

1. Oldum alırım bi ho

Okumayın beyler önemli bir şey yazmıyor
  13. lSincapl

Lol İçin Hangi Mouse Uygun

Valla çok iyi anlattın beni.
  14. lSincapl

Kural var galiba herkes herkese cevap veremez diye tüh bak haberim olaydı yazmazdım. Umarım 500 liralık farelerin ile ergonomik ve kaliteli oyun deneyimini sonuna kadar yaşarsın kardeşim. Ben dandik 30 liralık farem ile hiçbir zaman senin ve "gamer"ların tattığı o hazzı tadamayacağım, vah halime.
  15. lSincapl

Fare isimlerini ezberleyecek insan değilim yazdığın o fareler ne anlamam. Ancak o "gamer mouse" denen değişik değişik farelerden kullandım Allah rızası için bana bir fark söyle ben 30 liralık fare kullanınca ne kaybediyorum. Fiyatların yüksek olmasını tümüyle ekonomiye bağlamak nasıl bir argüman...
  16. lSincapl

Kalite dediğin mouseları birçok kez kullandım, hiçbir farkını göremedim. Espor oyuncularının ne kullandıkları benim umrumda bile değil ben normal oyununu oynayan bir adamım ne diye kalkıp normalden kat be kat daha pahalı ürünlere para vereyim ki. 400 lira 300 lira bir mouse'a harcayacağına...
  17. lSincapl

Milyonlarca dolar değerindeki firmalar acaba nasıl o kadar büyüdü. Millete dpı ayarı bilmem ne ayarı diye diye inanılmaz yüksek fiyattan fare satıyorlar. Benimde aynen 30 liralık bir farem var çok da rahat her türlü oyunda kullanabiliyorum.
  18. lSincapl

Bu kim?

tanıdık bir çehresi var ama çıkaramadım
  19. lSincapl

#haklar

Bu suçları işleyen adamlar kafası gidik adamlar senin benin laf etmesi ile normalleşecek insanlar değiller. Gelecek nesil iyi olsun diye şu anı yok saymak ve soruna sadece böyle yaklaşmak ne kadar doğru? Çözüm sunmak bize düşmüyorsa sürekli farkındalık yaratmak niye bize düşüyor? O zaman...
  20. lSincapl

#haklar

#kadınhakları #hayvanhakları #haklar #eğitim #bilmembirşey Harika artık topluma yararlı bir bireymiş gibi hissediyorum çünkü kimsenin umrumda olmayan hashtag'ler yazdım. Farkındalıkta farkındalık, bir farkındalıktır aldı başını gidiyor. Bir şeylerin farkında olmak insana veya hayvana zarar...
  21. lSincapl

#haklar

Bu duyarcılık beni öldürecek
  22. lSincapl

Black And White 2'nin Karanlık Sırları

Lionhead studioları çok karışacak bu videodan sonra
  23. lSincapl

Kutlu Özdemir Kimdir?

peki
  24. lSincapl

bu konu sadece bildirim gelsin diye açılmıştır

Önceden konular floppy diskler ile yöneticilere kargolanıyormuş anca öyle konu açılıyormuş diye duydum dedeciğim doğru mudur acaba merak ettim.
  25. lSincapl

bu konu sadece bildirim gelsin diye açılmıştır

hukuk okuyanlar mazoşist midir hadi bunu tartışalım
  26. lSincapl

Kız Tavlama Ustası Olun - Bilinçaltı Kodlama

Sizde kız tavlayamıyor ve birkaç youtube videosu izleyerek daha erkeksi ve sosyal olacağınızı düşünüyorsanız bu videolar tam size göre. Edit: Bu arada videoları şimdi izledim de oğlum sen napıyorsun ya?
  27. lSincapl

Saldırmayı seven insanlar

Çok fark etti şu an. Baştan desene oğlum biz de burada şeapıyoz o kadar.
  28. lSincapl

Profil Fotoğrafı lazım

Sanat hırsızı.
  29. lSincapl

Profil Fotoğrafı lazım

Ne? Ne oluyor lan? Nasıl ya, oğlum ciddi ciddi profil fotoğrafı için para vermeye hazır mısın
  30. lSincapl

Killa Hakan Skin

burundan ağza akan kan kısmını unutmuşsun, ama yine de harika olmuş.
  31. lSincapl

removed

Canım ben kimseye çalın demedim ki, benim dediğim şey bu kadar küçük mevzulara kafa yorup zamanınızı harcamayın. Adam gitmiş kim bilir ne kadar zaman harcamış bu herifleri ifşa edicek diye. Bende bilirim "ay ne kötüler, ay çalmışlar, vay ben bir daha bunların sitesine girmem." demeyi, bir şey...
  32. lSincapl

Rüyalar, olaylar ve kendimiz...

üfle üfle promile bakcam
  33. lSincapl

İlk olarak o burç denen şey palavradan ibaret onu hiç katma da, insanın kendisinin bile haberi olmadığı psikolojik sorun rüya ile nasıl tespit ediliyor kanka? Rüyasında yol görene depresyon tanısı koyan bir psikolog görmedim ben hiç. Şu rüyalara fazla değer biçmeyin, rüya lan işte hap atmadan...
  34. lSincapl

Ciddi misiniz ya? Hâlâ daha rüyaların geleceği haber verdiğine falan inanan kaldı mı? Ulan gün içinde veyahut geçmişte bilinçaltında kalmış olayları beynin görselleştirmesidir rüya. Gelecekten haber verme, müjdelendirme falan yok oğlum öyle şeyler. Rüyana at girince gömü bulup zengin olmuyorsun.
  35. lSincapl

Betimleme yapıyoruz

Rizede bir köyde inek ve koyun sesleri arasında bulutlu bir havada yürümekteydim. Yavaş yavaş hayvan sesleri yerini rüzgarın çalılara çarparak çıkarttığı seslere dönüştü. Bulutlar gri tonları ile tepemden aşağı bakıyor ve ağırlıklarını bırakabilmek için kükrüyorlardı. Kapşonumu taktım, istifimi...
  36. lSincapl

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

Kimse yapmıcak lan kimse yapmıcak yeter dağılın bu neymiş ya
  37. lSincapl

Film Setlerinde Neler Yaşanıyor

Şakalar, kazalar, kavgalar, ziyaretler??? Kanka mapushane olmasın bu?
  38. lSincapl

removed

Her şey orijinal olacak diye bir kaide mi var? Niye bu kadar dert ediyorsunuz bunları? Azıcık kendi işinize bakın ya harcadığınız zaman değer mi acaba biraz düşünün. Bırakın bu boş işleri o ondan çalmış, öbürü şundan çalmış size ne yahu. Sizden çalınırsa ses çıkartırsınız, milletin avukatı olmayın.