ltfi04 kullanıcısının son içeriği

1. ltfi04

Her Konuda Serverinize Yetkili Arıyorsanız |→ → → →Konuya Bakınız

Adım:Emre Yaş:14 Komut Bilgim:%90-%95 Oyuncularla Aram:Sohbet Eder Aynı Zamanda İşimi Yaparım. Skypem:emre.azberk (yesil ekran var ortasında apple) Kullanıcı ismim: Emre_AzberkTV Bilgisayar Sûrem: Her gün 5-15 saat arasında değisiyor Mc'yi Kaç Yıldır Oynuyorum:4 Oldu Sanırsam Yetkili Olduğum...
  2. ltfi04

[---AlphaMC---] [+]Survival[+] /Alımlar Aktif Detaylı/ #YazaDamgaVurucaz :)

Ad>Emre Skype>emre.azberk Yaş>14 Komut Bilgisi>%90-%95 Build[%]>%95 Minecraft Nick>Emre_AzberkTV Oyuncularla Aran>Çok iyi Muhabbet Ederim hemde işime bakarım Yetkili Olduğun Serverler>Sonoyuncu pixelnetwork en ünlüleri ve birçok serverda yetkili oldum
  3. ltfi04

Yeni Takım :')

İsim:EmreAzberk Yaş:14 Komut Bilgin:%90-95 İstek:MOD-ADMIN Kaç saat onlinesin:Hafta içi 4-5 saat Hafta Sonu:ÇOK DAHA FAZLA Yayıncıyım 890 takipcim ayrı zamanda adam da çekerim...
  4. ltfi04

Karasancak Açıldı Reklamcı ve Youtuber alımları !!!!

kardeş twitchde 865 takipcim var görüselim yayın yapıyorum canlı yayın serverinize girmiyor bu arada java felan bir şey diyor
  5. ltfi04

[Ücretli Çalişan Builder Araniyor!]

kardeş skype bak skypem:emre.azberk twitch üzerinden hem yayıncıyım ücret fazla almam
  6. ltfi04

>>>>DizaynFaction<<<<>>>>AlımlarBaşladı<<<<>>>>İçeriGir<<<<

Ad:emre Soyad:Azberk Yaş:14 Skype:Emre.azberk Uzman Olduğu Minigame Pluginleri: var Uzman Olduğu Pluginler:var Daha Önce Ne Kadar Deneyimin Oldu %100 Serverda Ekibime Katılma Amacın Nedir:Servera Yardım etme. Serverdan Beklentin nedir:Küfürsüz ve dürüst olması
  7. ltfi04

Server İçin Reklamcı Aranıyor ACİL!!

skype eklenmistir Yayıncı Emre Azberk :)
  8. ltfi04

Beyler Mod Rehber V.b Alimlar Bulunmaktadadir

geldm adım emre_azberk1 skype:emre.azberk görüselm.
  9. ltfi04

Server İle İlgilenecek Alım Arayan İçeri Buyrunuz.

Merhaba Ben emre Şu anda bu konuya bakıyorsunuz veya bilgimi istiyorsunuz. İlk Önce Yaşım 14 (Her yaşı küçük olan alıma katılamaz diye bir şey yoktur Yaş Akıldadır) Birçok Svde çalıştım veya rehber oldum. Oyuncularla ilgim iyidir. Online Sürem 12 SAAT VEYA üstü ama okullar acılınca azalabilir...
  10. ltfi04

*LightRoom Serveri İçin Yardımcı Aranir Alim Var*

abi skype ekledim skype adım:emre.azberkgünlük online sürem 12
  11. ltfi04

☢+13 Builder Moderator vs alımı olan Varmıdır.☢

Herkese merhaba ilk öncelikle adım emre soyadım azberk Minecraftı 3.5 yıldır oynuyorum. Minecraftı ilk oynamaya basladıgımda tabletten oynuyordum. Bazı kişiler wg atmayı bilmez yada sevmez. Ama ne yazikki ben seviyorum. Market Yapmayı seviyorum. Ve Ne yazıkkı oyuncularla ilgilenmeyi onlarla...
  12. ltfi04

LordGame Builder Alimlari Serveri Bastan Sona Tekrar Inşaat Edicek [KONUYA GIR]

YAŞ:14 Skypen:emre.azberk BUILDERLIGI KAC YILDIK YAPIYORSUN:4 MCEDIT KULLANABILIYORMUSUN:hayır ama ogrenebilirim SPAWNI KENDIMIZ YAPACAGIZ GENCLER ONA GORE: EN AZ 10 KISI GETIREBILMELIDIR:
  13. ltfi04

Serverine Güvenilir Rehber Vb Yetkililer Arayanlar Buraya =)

Adım:emre soyadım:azberk oyuncularla ilgilenmeyi seviyorum Minecraftı 5 yıldır oynuyorum Premiumum oyundaki adım:amendoya Yaşım:14 Skype:emre.azberk !!!!!!!!!!!!DUYURU!!!!!!!!!!!!! Online Süresi: Haftaici:en az 3 saat Hafta sonu:en az 6 saat
  14. ltfi04

Serverine Güvenilir Rehber Vb Yetkililer Arayanlar Buraya =)

Adım:emre soyadım:azberk oyuncularla ilgilenmeyi seviyorum Minecraftı 5 yıldır oynuyorum Premiumum oyundaki adım:amendoya Yaşım:14 Skype:emre.azberk !!!!!!!!!!!!DUYURU!!!!!!!!!!!!! Online Süresi: Haftaici:en az 3 saat Hafta sonu:en az 6 saat