Neler Yeni

mahmud118 kullanıcısının son içeriği

1. mahmud118

[356 Mod] Minecraft Mucosoft ModPack 1.12.2 Extreme v3

:( Bilgisayarın ele geçirildi :caktirma:
  2. mahmud118

Speedlane Network | Anarşi Sunucusu | Sıra Yok | Keyifli | Burada Kimse Güvende Değil!!

Anarşi sunucusu dediğiniz zaman, herhangi bir kit olmaz veya oyuna herhangi bir admin etkisi de olmaz. Sunucu ya bağışlarla ayaktadır, ya da sahibi cebinden öder. Türkiye'de anarşi sunucusu tutturmanız konusunda başarılar. Yabancılarda tutmasının nedeni, çok fazla kayda değer anarşi sunucusunun...
  3. mahmud118

Mount and Blade II: Bannerlord Mod - Discord Rich Presence

Bugün yazmış olduğum basit açık kaynaklı bir Bannerlord modulü. Discord üzerinde daha şekil ve ayrıntılı görünmenizi sağlamakta. Normal görünüm: Modül ile görünüm: Kaynak Kodu : https://github.com/TheDoctorOne/Discord-Rich-Presence-for-Bannerlord İndirme Linkleri : Nexus Mod - GitHub P.S...
  4. mahmud118

Bedava Minecraft Connects to Discord - Hesabını bağlayanlara özel rol atama!

Başlık zaten kendini anlatmakta. Config dosyasına atanmasını istediğiniz rolün ID'sini ayarlayın. Bota reload atın, tamamdır.
  5. mahmud118

Yazdığımız Kod İle Konuşulurmu?

Bir takım şizofreni sezdim, hadi hayırlısı.
  6. mahmud118

Arkadaşımı trollicem

Korkunçlu Karı
  7. mahmud118

Bilgisayar Tercihi

3-3.5 sene evvel şu an ki bilgisayarımı 2. El almıştım. 3300 ₺ verdim ama sıfırı 6000 ₺ idi. Eğer anlıyorsan ikinci el öneririm. Elinden hemen çıkarmak isteyen insanlar sıfır fiyatına göre baya ucuza veriyorlar. Bilgisayar özellikleri : GTX960M - i7 4720HQ - 16 GB RAM - 17.3" Marka Model : Asus...
  8. mahmud118

Yardım Modlarda crash

UE GalacticraftCore{3.0.0} [Galacticraft Core] (GalacticraftCore-BETA-1.7-3.0.0.160.jar) UE GalacticraftMars{3.0.0} [Galacticraft Planets] (Galacticraft-Planets-BETA-1.7-3.0.0.160.jar) UE TConstruct{1.6.0d37} [Tinkers' Construct] (TConstruct_mc1.7.10_1.6.0d38.jar) UE TiCTooltips{1.1.8a} [TiC...
  9. mahmud118

F

F
  10. mahmud118

Yardım Minecraft Açılmıyor

Burada cracked launcher vermek yasak diye biliyorum. Önerebileceğim tek şey minecraft.net'ten indirip denemen. Ek olarak yardımcı olabileceğim şey ise, minecraft'ın açılmasa da bir log tutuyordur diye varsayıyorum. Gir .minecraft klasörüne oradan "crash-reports" klasörü ve "logs" klasörünü...
  11. mahmud118

Eğer RAM'iniz yetmiyorsa buyrun buradan bedavaya indirebilirsiniz : DownloadMoreRAM.com - CloudRAM 2.0 He Ekran Kartınızın Hafızası yetmiyorsa, onu da burdan bedavaya indirebilirsiniz : Download more VRAM!
  12. mahmud118

StaffChat(Yetkili Sohbet) - VIDEOLU

Eline sağlık hocam
  13. mahmud118

Komik web site hataları

Gülmeme Challange'ta kullanırım konuyu
  14. mahmud118

Microsoft Azure bilgisayarını kullanarak test yapıyordu :hmm1:
  15. mahmud118

Profesyonel dolandırıcı ile bir günüm

Pekte profesyonel gözükmedi ama güzel kolpaymış