mahmud118 kullanıcısının son içeriği

1. mahmud118

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

İlk mesaj
  2. mahmud118

Düzenleme var.
  3. mahmud118

Bir kaç defa kazananı olmuştu sanırım. Sonra kuralları değiştirdiler. İlk önce zaman farkı 2 gündü sanırım
  4. mahmud118

Bu oyun bitmedi mi
  5. mahmud118

Kasa toplamayı düşünüyorum

Bütçene ve nasıl toplayacağına bağlı. Ekran kartını 2. El alıp güzel miktarda para kurtarabilirsin. Örneğin RTX 2080 SUPER sarı sitede 5000-6000 arası mevcut. Kasa(Güç Kaynağı içinde olan)-Anakart(mATX)-İşlemci-RAM(16GB)-SSD(M2) 10000-12000 civarı tutabilir, uygunlardan alırsan. Örnek olarak...
  6. mahmud118

Arkadaşlar sorum net ve kısa

ROG Zephyrus Duo 16 GX650 efsane laptopdur. Çift ekranı var, şekil baya. P.S. bütçe belirt.
  7. mahmud118

Yardım Minecraft java hatası

Diğer indirdiğin launcherların da 32bit olduğuna emin ol. Launcherlar 64bit olabiliyor.
  8. mahmud118

Rastgele bir CS Maçı

Arkadaşla oynarken kaydettim, arkadaşın sesini kaydetmemiş ama alt yazı olarak ekledim hatırladığım kadarıyla. Ben eğlendim, izlerken de oynarken de. Siz de eğlenirsiniz belki
  9. mahmud118

Pixelmon Maceraları - 3 Yıl Sonra Tekrardan

Bayadır, 3 yıl, video atmıyordum ama 2 hafta önce yeniden başladım. Bilmeyenler için Pixelmon, Minecraft ile Pokemon'u birleştiren çok kapsamlı bir moddur. İyi Seyirler Dileyeyim
  10. mahmud118

herobrine gerçek (kanıtlı)

Herobrine ile ilgili bir şey görmek 10 sene önceye döndürdü, güzel zamanlardı
  11. mahmud118

[356 Mod] Minecraft Mucosoft ModPack 1.12.2 Extreme v3

Böyle iyi düşünceli insanlar desteklenmediğinden dünya ilerlemiyor. Bu mod paketine yeni PC ile dönecektim. Not: Mod pack linkleri de nanay.
  12. mahmud118

Hava Sıkıcı

Aga be, ucuz zamanlarıymış
  13. mahmud118

ArgumentNullException: Value cannot be null Hatası

Stacktrace, kod parçası, kodladığın dil. Herhangi bir bilgi vermemişsin. Hiçbir bilgiye sahip olmadan çözmemiz biraz zor. Ama hatanın anlamı, kullanmak istediğin parametrenin var olmaması. Kullanılmış olması, "null"a eşitlenmiş olması. Bazı arayüz menajerleri aynı objenin aynı anda birden fazla...
  14. mahmud118

Yardım Java .class dosyasını düzenleme

Geç bir cevap olacak: ".class" dosyaları compile edilmiş dosyalardır. Not defteri gibi standart bir text editörü ile açarsan, yarısından fazlasının saçma sapan karakterler veya boşluklardan oluştuğunu görürsün. IntelliJ IDEA üzerinden okunabilir kod görmenin tek nedeni ise, IntelliJ IDEA'nın...