Mamisya kullanıcısının son içeriği

1. Mamisya

Tanıtım byBlokDelisi Lobi Eklenti Paketi | Kalite Adı Altındasın!

Discord; byMamisya#0031 Merhabalar, Değerli Forum Gamer Sakinleri. Sizlere kısa süre önce bitirmiş olduğum minecraft Lobi Eklenti Paketini tanıtmak istedim. Umarım hoşunuza gitmişdir, elimden geldiğince güzel bir proje çıkartmak istedim. İyi seyirler :) Not; Bu bir satış konusu değildir...
  2. Mamisya

byBlokDelisi Lobi Eklenti Paketi | Kalite Adı Altındasın!

Mamisya Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: byBlokDelisi Lobi Eklenti Paketi | Kalite Adı Altındasın! - Lobi eklenti paketi, eşsiz sistemler bol eğlence! Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  3. Mamisya

[Kaldırıldı] Survival Vanadyum | v1.0.3 - 27 KASIM 2020 | TÜCCAR, BÜYÜ SİLİCİ, İHALE, BİLGİ KİTABI

Tek kelime ile; "muazzam." survival sunucuları için harika bir paket olmuş. eline sağlık
  4. Mamisya

by Mamisya - 150x150 Medieval Lobby | Ücretsiz!

teşekkür ederim. insanoğlu işte bir şey diyemiyorsun.
  5. Mamisya

by Mamisya - 150x150 Medieval Lobby | Ücretsiz!

MineLive Network sunucusuna yapmış oldugum lobi, ücretsiz olarak paylaşıyorum. Neden Ücretsiz? Çünkü Sufmen Network gibi emek hırsızı bir sunucu haritayı çalıp kendi, sunucularının yararına kullanıyorlar. defalarca ikaz etmemize rağmen kaldırmadılar, bizede son çare olarak ücretsiz paylaşıp...
  6. Mamisya

Satlık Medieval Minecraft Lobby 150x150 | Reborn Project

- Reborn Project \ BT - Mamisya Tarafından Yapılmıştır! Fiyatlandırma; 50₺ Yakında SkyBlock Haritası! x10 NPC Alanı x2 Kasa Alanı - İşte Haritadan Örnekler -
  7. Mamisya

Sufmen Network'un Emek Hırsızlığı!

Şu anda kullanmış oldukları lobi haritası tarafımca MineLive Network Sunucusuna yapılmıştır. Fakat Sufmen Network yetkilileri Bu Haritayı Çalarak Kendilerini gibi gösterip kullanmaları büyük bir emek hırsızlığıdırç Değiştirmelerini talep ettiğimizde değiştiricez dediler fakat hala değiştirmediler.
  8. Mamisya

Reborn Project \ ColorFull - SkyBlock 70x70

Teşekkürler * _ *
  9. Mamisya

Reborn Project \ ColorFull - SkyBlock 70x70

Eskilerden yapmış oldugum güzel, hoş, minnoş, küçük bir harita küçük diyip geçme, birçoguna taş çıkartır :) - RebornProject - Kullanan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum Contac: Mamisya#4287