mcustasıhasan kullanıcısının son içeriği

1. mcustasıhasan

LegendARYNW.Minecraft.YT LegendARYNW ekip arkadaşlarını arıyor!

Daha önce yüksek yerlere gelip şu anlarda düşüş aşamasında olan sunucumuzu tekrar yükseltmek için Admin Rehber (belli değil ama olabilir) builder alımı yapıyoruz yukarıda belirttiğim gibi builder alımı kesin değildir! Admine ihtiyacımız var minecraft oynayan çevresi olan bi admine ihtiyacımız...
  2. mcustasıhasan

LegendARYNW.Minecraft.YT LegendARYNW ekip arkadaşlarını arıyor!

Daha önce yüksek yerlere gelip şu anlarda düşüş aşamasında olan sunucumuzu tekrar yükseltmek için Admin Rehber (belli değil ama olabilir) builder alımı yapıyoruz yukarıda belirttiğim gibi builder alımı kesin değildir! Admine ihtiyacımız var minecraft oynayan çevresi olan bi admine ihtiyacımız...
  3. mcustasıhasan

Legendarynw.minecraft.yt mükemmel sunucuya eklenecekler ve yetkili alımları !

sunucumuza rehber alımı yapacağım bunun için sunucuda oyuncuların kaç saat online olduğunu gösteren skript kurdum Peki bunu niçin kurdum? alacağımız rehberin online süresi yüksek olmalı onun için kurdum tabi ki online diye bilgisi olmayan birini almayacağım online olan 3 kişiyi teste sokacağım...
  4. mcustasıhasan

LegendARYNW - 1.8 - OPSKYBLOCK - Sunucumuzda Seni görmek isteriz unutma ki sen yoksan bir kişi eksiğiz - LegendARYNW.Minecraft.YT

Arkadaşlar İP ADRESİMİZ LegendARYNW.Minecraft.YT olarak değişmiştir Rabisunun çıkarttığı problemler yüzünden
  5. mcustasıhasan

6GB Ramli Sunucuya Builder alımı LegendARYNW.Rabisu.Com

Biz builder alımı yapıyoruz admin alımı değil
  6. mcustasıhasan

G güzel ssler var bakarız sana ama bu öyle rastgele yapılan map gibi kolayını yapabilirsin
  7. mcustasıhasan

Alım listesine kattık Biz daha çok SS lere önem veriyoruz ama sen tek oyunculu yada aternosdan sv açarak build yaparsan senle de anlaşabiliriz
  8. mcustasıhasan

2. ayını dolduran sunucumuza 1ader Prof. Builder lazımdır Maplerimizin Acemice olduğunu Bildiğimiz için prof. buildere ihtiyacımız vardır ! Bize 1Günde yada 2günde Güzel bir Yılbaşı Mapi yapabilecek builder lazım Ekip olarak 2 kişi gelebilirler 2 kişiyi de değerlendirmeye alabiliriz Forum...
  9. mcustasıhasan

LegendARYNW - 1.8 - OPSKYBLOCK - Sunucumuzda Seni görmek isteriz unutma ki sen yoksan bir kişi eksiğiz - LegendARYNW.Minecraft.YT

Aynı durum bende oldu panel hesabımı sildiler (ciddiyim başkasına söleyince inanmıyolar ciddiyim diyince anca inanıyolar) SIRF hesapda kredi var diye şu an devam ettiriyorum Geçende sunucuda lag ve çökme oluyor dedim cevap olarak dedikleri şey şu : Bize olan saldırılardan dolayı İYİ de size...
  10. mcustasıhasan

Yılbaşı Mapi yapıyoruz bitince onu koyacağız Domain konusunda rabisu çok fazla sorun çıkarttı değiştirmeyi planlıyorum
  11. mcustasıhasan

6GB ramli sunucuya 1 Adet Prof. builder alımı +14 Oyun bilgisi olan komutları kullanabilen

Kardeşim kazanan sensin DC YADA SUNUCUYA GELİRMİSİN! Yarına kadar GELMEZSEN yeni adaylar alınacak
  12. mcustasıhasan

6GB ramli sunucuya 1 Adet Prof. builder alımı +14 Oyun bilgisi olan komutları kullanabilen

Bir aday daha belli olduğu için kazananın belli olması birazcık daha uzamışdır