Mehmetsnygt6 kullanıcısının son içeriği

1. M

Minecraft oyun arkadaşı arıyorum. (15+ yaş)

cartiex#2284 discord üzerinden iletişime geçin survival oynuyorum ekleyen kişi isterse CraftRise da oynayabiliriz. Oyun bilgim yüksek sunucuyu aternos üzerinden kuracağım 15+ yaş kişiler eklerse sevinirim. Kişi sayısı farketmez.
  2. M

Minecraft vanilla survival ekibi arıyorum.

En fazla 5 kişi olabiliriz, vanilla survival ekibi arıyorum dc den ekleyin oynayalım. Farm kurmasını biliyorum. Oyun bilgim yüksek. Kızıl#2284 dc ekleyin
  3. M

Vanilla survival oynamak istiyenler buraya.

dc den davet attım oynarım ben
  4. M

Minecraft sürüm farketmeyen modsuz survival ekip arkadaşı aranıyor.

Merhabalar adım Mehmet. 13 yaşındayım fakat yaşıma göre olgun bir düşünce yapısına sahip olduğumu düşünüyorum. Birlikte minecraft oynamak isteyen kişiler discord üzerinden benimle iletişime geçebilir. Maksimum 3 kişi oynayabiliriz ( 4 te olabilir ). Aktif olan ve 1 saat oynayıp çıkan kişiler...
  5. M

Minecraft Survival oynayacak arkadaş(lar) aranıyor.

Oynayacak varsa discord adresim Kızıl#2284 eklesin konuşalım oynayalım serverim var aternostan açtım.
  6. M

Modsuz Klasik Survival 2-3 Kişi

@Vauslec oynayacağın zaman DC'den yazarsan sevinirim bu gün sabah 6 ya kadar açık kalacağım uyanınca da aktif olurum 1 - 2 gibi.
  7. M

Yorumu mu okudun mu acaba?

Yorumu mu okudun mu acaba?
  8. M

Minecraft Mod Yükleme

Yararlı bir konu paylaşımınız için teşekkürler.
  9. M

Ordamısın? @Vauslec
  10. M

Ben Mehmet. 13 yaşındayım ve uzun zamanlar oynadığım bir oyundur Minecraft. Oyunda çok iyi olduğumu iddia etmem ama Survival modunda gerektiği kadar iyiyimdir. Şımarık bir tip değilim. Olgun bir düşünce tarzım olduğunu düşünüyorum. Yaş senin için sıkıntı olur mu bilmem. Discord kullanıcı adım...