mehmetyıldız kullanıcısının son içeriği

1. mehmetyıldız

>SPRINT NETWORK - 2019 ULTRAOPSKYBLOCK Plugin paketi > 1.8\1.12 ( ücretsiz )

ayarlı zaten eğer sıkıntı varsa gorupmanager.jar değiştirip deneyiniz, veya siz sunucuya bir harita eklediyseniz ve o haritadaysanız o harıtada taglar görnmez
  2. mehmetyıldız

teşekkürler, ben yapmadm editledim :) schematic ler ile düzenledim
  3. mehmetyıldız

tagları groupmanager'den ayarlayabilirsiniz, bir diğeri ise onlar npc değil armorstands onları çalıştırmak için ise /ascmd addcmd player çalıştırılacak komut yazıp ardından komutu ekleyeceginiz armorstanda sağ veya sol tıklayarak çalıştırabilirsiniz.
  4. mehmetyıldız

Sanırım haklısınız, Birdahaki paylaşımlarımda göz önüne alıcağım teşekkürler.
  5. mehmetyıldız

H Haklısın şöyle bir yukarıya kaydırdım baktım biraz resim olmuş birdahaki konularda dikkate alacagım, uyarın için teşekkürler.
  6. mehmetyıldız

Şimdi şöyle ben bu paketin 2 kat iyisin yapmama rağmen oyuncu çekemedim kendi kodladıgım 1 2 plugin vardı ona rağmen kitle elde edemedim, bende neden eski paketimden insanlar yararlanmasın dedim yardım amaçlı paylaştım kullanana helali hoş olsun.
  7. mehmetyıldız

Bulunan sunucuyu bana söylermisin ? 2, 3 sunucuya ben sattım bilmeden yorumlamayınız ayrıca biliyorsunuzki Harita Çalabiliyorlar
  8. mehmetyıldız

ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR! SPRINT NETWORK - 2019 PLUGİN PAKETİ KENDİ SUNUCUMUN ESKİ PAKETİDİR GÜZEL ULTRAOPSKYBLOCK PAKETİDİR, BU PAKETLE +40 OLDK 1. GÜNDE PAKETTEKİ SPAWN HARİTASI TAMAMEN BANA AİT DEĞİLDİR, FAKAT ÇOGU KISMINI BEN YAPTIM PAKETTEKİ .JAR BULUNMAYAN PLUGİNLER ÜCRETLİ...
  9. mehmetyıldız

Efsane SkyBlock Sunucusu SprintNetwork Katıl Pişman Olmucaksın Efsane Sistemler ( SprintNetwork.Batihost.Net )

bende seni anlamıyorm sunucu yetkilimizin forumlarda yeri yoktu forumlarda gezmezdi sunucu açınca konu açmaya karar verdik sunucu yetkilimizden birisi olan zehirperest yeni hesap olarak o var bilmeden yorum yapmatın rica ediyorum
  10. mehmetyıldız

Efsane SkyBlock Sunucusu SprintNetwork Katıl Pişman Olmucaksın Efsane Sistemler ( SprintNetwork.Batihost.Net )

öncelikle yorumun için teşekkürler. ama sizleri anlamıyorm cidden anlamıyorm. biz neden fake hesap açıp yorum yapalım ? cidden anlamıyorm bilemden yorumlamayınız lütfen
  11. mehmetyıldız

1. prefixler başka türlü nasıl ayarlanır ? 2. kimsenin kimseye hava attıgı yok 3. ise permiisionlar tam tek sen yapamyorsn herkes yapyor yorumun için teşekkürler hee b ide 4. ise adaları sadece sen begenmyorsn :D