mhakanki kullanıcısının son içeriği

1. mhakanki

Spigot Nedir?

güzel konu için sizi tebrik eden herkese selamlar. konudan hiçbir şey anlamadım. spigotmc ye girip plugin indireceksin hepsi bu .. alkışlayanlara bir alkıçda bende..
  2. mhakanki

Şık ve Güzel Oto Event Scripti -RoseShop

görsel yok. skripte ait hiçbir bilgi yok. klasik mctr de konu açma. tutulmaz
  3. mhakanki

SuperRepairs! Tamir kitleri, Tamir Menüsü, Tamir Hakları, Seviye ve Para ile tamir etme imkânı!

oyundaki tamir mekaniğini geliştirmek için demişsiniz ama malesef zaten bu oyunda var. oyun dinamğini kullanıp bir şey yapmışsınız tebrik ederim. ama 15 tl değil bedav olsa kullanmam. zaten oyun içinde var.
  4. mhakanki

play.DarlinCraft.com - [1.8 - 1.8.9] > PET - PVPMADEN - BOSS - DEMİRCİ - YENİ BÜYÜLER - RÜTBE - KASA - OTOSAT<

tanıtım güzel ellerinize sağlık. incelemek için gelmek istedim ama malesef play.darlincraft.com ip adresi kapalı durumda. inşallah ciddi bir sorun yoktur
  5. mhakanki

Mine Of Legends | 08.05.2020 DE AKTİF | Özgün Rütbeler | Yetenekler | Canavarlar Diyarı | 100+ Büyü | Airdrop | Kadim Eşyalar | Görevler | Maskeler |

Sistemleriniz benim hoşuma gitti. ellerinize emeklerinize sağlık. Güzel bir server. Tanıtım videosunuda çektim bugün yayınlarım.
  6. mhakanki

[ Play.SilenceNW.Com ] [ ULTRAOPSKYBLOCK ] | 32 GB | 2.ADA SİSTEMİ | Kanatlar | Vıp-Spawner | Rastgele-Spawner | 0 LAG |

ellerinize emeklerinize sağlık. güzel bir server açmışsınız. biraz daha ek özellikler getirerek oyunu eğlenceli bir hale dönüştürürseniz iyi bir yere gelirsiniz diye düşünüyorum..
  7. mhakanki

OYNA.SUFMEN.NET - 1.12 Altyapılı Survival - 1.8/1.15!

merhaba. skyblock inceledim ama çok fazla eksiklik ve hata gördüm. ama kupon sp si çok hoşuma. ellerinize emeğinize sağlık..
  8. mhakanki

Süt Eventi Skripti | Yeni Event Türü |

fikir çok güzel ama ded,iğiniz gibi çalışmıyor çok sıkıntısı var
  9. mhakanki

lvli Huni Skripti

açıkcası epichuni plugini varken alternatif asla düşünmem. ama yinede ellerinize emeğine sağlık
  10. mhakanki

UPOT | Bir JackPot Skripti işte

burası paylaşım bölümü sadece yaptım diye yazmak olmaz.. rapor ediyorum
  11. mhakanki

Minecraft Event Skript

malesef 2019 şubat ayında açtığım sunucudaki event dosyası ile kodunu kıyasladım bire bir aynı. sk paylaşmak güzel ama Bu Skript Mustafa Karapınar Tarafından Yapılmıştır ifadeniz çok yanlış oldu. yakıştıramadım.
  12. mhakanki

| GUI'li Kumar Oynama Scripti | Sunucunuzda eğlendirirken ,para kazandıran script! | 0.98K!

minecraft 1.15.2 serverimde çalışmadı. herhangi bir hata yok ama paneli açtığımda tıkladığım hiçbir şey çalışmıyor malesef
  13. mhakanki

Basit Spawner Skripti Gui'li

merhaba. emeğine sağlık. ancak geliştirmen lazım.
  14. mhakanki

Anti op açığı

çok fazla lag yapar ve serveri mahveder. düşünce güzel ama ona çözüm çok. bu şekilde değil.