minecarftbloğu kullanıcısının son içeriği

1. M

c# Bilgisi gerekiyor.

arkadaşlık isteğimi gönderdim
  2. M

c# Bilgisi gerekiyor.

Arkadaşlar bir konuda yardım almam gerekiyor ama sözle anlatılacak bir şey değil discorddan bana birisi yardım edebilir mi ekran açıp sorunumu paylaşıcam discord adım: Idiot#2498 c# bilgisi gerektiriyor lütfen birisi baksın artık çözemiyorum
  3. M

Yardım BungeeCord server-icon yardım gerekli!

tamamdır çözdüm indirdiğim png yi ppaint in yeniden boyutlandır seçeneğiyle 64x64 yapmıştım. onun yerine direk 64x64 olarak indirme yaptım ve denediğimde oldu teşekkürler konu kilit
  4. M

icon resmini bildiğim kadarıyla bungeecord dosyasının içine atmam gerekiyor motd yi çıkarıp denedim olmadı. acaba sorun config ayarlarımda olabilirmi. çünkü confiğimde server-icon diye bir şey yok oraya biryere bir komut eklemem gerekiyor olabilir mi ?
  5. M

arkadaşlar şimdi 64x64 bir png uzantılı dosyayı serverin ana klasörüne atıyorum fakat server iconu değişmiyor. motd plugininin içinde server icon diye dosya var orayada atıyorum değişmiyor. dosyanın adı dpğru uzantısı dpğru 64x64 oda doğru bir türlü hallolmuyor yardımcı olur musunuz ?
  6. M

Yardım Sunucular arası geçiş yapamıyorum.

oldu çok teşekkür ederim sanaaaa. ben bu şekilde yapıyodum o yüzden sorun çıkyıordu demekki çok saol! Şimdi /b komuduna atama yaptım ve denedim oldu. peki şimdi bu komudu lobbycompass ile pusulada bir iteme atadım yine unkownd hatası aldım onu nasıl yapacağım kod: örnek: command: /örnek type...
  7. M

Yardım Sunucular arası geçiş yapamıyorum.

Öncelikle herkese merhaba. Forumda yeniyim. Bir yardım isteyeceğim. Ben bir hub sunucu kurdum bungeecord kullanarak. /server skyblock komuduyla skyblock serverine geçiş sağlayabiliyorum. Şimdi oyuncuların girebilmesi için npc plugini indirdim ve /server skyblock komudunu npc ye atadım ve npc ye...
  8. M

ExpectoMC | 1.8.X - 1.12 | Faction RPG | Krallık sistemi ve Kale savaşları | Rütbe sistemi |

Merhaba. Yaptığınız işi gerçekten başarılı bulduk. İlk deneyiminiz olduğunu söylemiştiniz. Gayet profesyonel gibi duruyor. Aşırı eğlenceli sistemler ve çok kaliteli pluginlerle dolu olmuş. Ellerinize sağlık. <3 <3 <3 <3 Oynamayan çok şey kaybeder...