MinecraftLove123Love kullanıcısının son içeriği

1. MinecraftLove123Love

Yardım boss a vurunca bu oluyor

Dediği olmadıysa eğer bunu dene.
  2. MinecraftLove123Love

★★GERÇEK 1.16.3 SURVIVAL! | PremierCraft | %100 Emek! Arabalar, AVM, Klanlar, Açık Arttırma, Kasalar ve fazlası! (ASLA Sıfırlanmaz!) >>★YENİ NETHER★<<

Başlığa 1.4.2 yazmışsınız 1.4.2 sadece lobiniz kabul ediyor buna aldanıp girdin almadı yani onu düzeltseniz iyi olur
  3. MinecraftLove123Love

HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

Oğuzhan yine kaliteli bir sunucu,tüm ekip arkadaşlarının ve başta senin emeğinize sağlık :) Mamileton & Jadepuma18
  4. MinecraftLove123Love

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Tüm görevliler beni team speak 3e yönlendiriyor ama amacım sizi kötülemek değil furkan bey bana yardımcı olun siteye ve oyuna giriş olmuyor parola değiştirdiğimden
  5. MinecraftLove123Love

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

İki gündür adminlerinize moderatorlerinize yalvarıyorum yardımcı olun diye hiçbiri afedersiniz takmıyolar Ya adam biraz önce yarımsaattir teamspeakde mesaj yazıyorum 30dk konustu küfürlü şöyle böyle yazıyorum bakmıyor. Hiçbirisi ilgilenmiyor rezalet.
  6. MinecraftLove123Love

CraftMinerTR Alımları Hub Sunucu Faction-Skyblock-PvP-OpSkyblock

isim Soyisim: Emin A---n Yaş: 16 Neden Yetkili Olmak İstiyorsun: Çıkar gözetmeksizin sunucuya destek amaçlı Günlük Online Süren: 3 ve 6 saat arası. İlgi Duyduğun Alan: Admin
  7. MinecraftLove123Love

MemphisBT | #Tasarımcı,Grafiker,Mimar,Ekip Sorumlusu ve daha fazlası burada!

Adınız ve Soyadınız; Emin A--an Yaşınız; 16 (17az Kaldı) İletişim Adresleriniz; Skype: muhammet_emin5 Daha önce yer aldığınız ekipler; Birçok kez sunucu kurdum,yöneticilik yaptım. Ekibi yönetebileceğinizi, sorumluluk alabileceğinize inanıyormusunuz?; Evet,inanıyorum Ekipteki her üyeye her...
  8. MinecraftLove123Love

Build Of Majoras | Simple Modern Mansion

Diğerlerine göre biraz kötü.
  9. MinecraftLove123Love

Build Of Majoras | Simple Glider

Çok Hoş olmuş :)
  10. MinecraftLove123Love

Konu kapatilirsa sevinirim.

Moderator Adınız ve Soyadınız; Emin As*** Yaşınız; 16 Daha önce yer aldığınız sunucular; Genelde kendi sunucularımı kurdum,yer aldıgım sunucular var fakar isimlerine gerek duymuyorum Bir oyuncu kuralları ihlal ettiğinde yapacağınız ilk şey ney olurdu; İkaaz ederim aksi takdirde ihlal ettiği...
  11. MinecraftLove123Love

Konu kapatilirsa sevinirim.

Skype eklerseniz yardımcı olabilirim Profesyonelim ; muhammet_Emin5