MrAnilcaan_K kullanıcısının son içeriği

1. MrAnilcaan_K

Yardım blok kırılmıyor

o alanda sadece o wg mı var kontrol et öncelikle eğer 2 wg üst üsteyse iç ve dış olarak ayarla
  2. MrAnilcaan_K

TurboMC Network Yetkili Alımı

TurboMc Network Yetkili Alımı Vizyonumuz TurboMc Network olarak, oyunculara benzersiz ve kaliteli bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Oyuncularımızın her birinin eşsiz olduğunu biliyoruz ve bu yüzden her birine özel bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Biz bu yolda her şeyden önce oyuncunun...
  3. MrAnilcaan_K

Yardım Binlerce Golem Var

bu komutu kullanırsan hepsi ölecektir
  4. MrAnilcaan_K

Minecraft script/plugin paylaşımı Discord sunucusuna yetkili arıyorum...

Tam olarak amaç ne olacak şimdi ücretsiz plugin veya script mi paylaşıyorsunu ? varsayalım ücretsiz paylaşıyorsunu pluginer kişi plugini yazacak ve ücretsiz olarak siz yazılan plugini paylaşıp kitle mi toplayacaksınız ?
  5. MrAnilcaan_K

Yere Sadece Ağ koyma Skript

Hangi sürüm için arıyorsun
  6. MrAnilcaan_K

İstediğim dünyada istediğim pluginleri açıp kapatmak mümkün mü?

genelde yazılan pluginlerin içinde hangi dünyada çalışması gerektiği disable world olujr oradan engelleme yaparsın yoksa kendin yazmalısın ufak bir kod
  7. MrAnilcaan_K

Skyblock paketine başlandı hadi hayırlısı üşenmezsem bitirip paylaşacağım sizlere

Skyblock paketine başlandı hadi hayırlısı üşenmezsem bitirip paylaşacağım sizlere
  8. MrAnilcaan_K

TurboMc Network'te Sihirli Asalarla Hayatta Kal: 1.18.2 Güncellemesi!

9. MrAnilcaan_K

İstek Siteye yüklenen bakiye ile sunucu içerisinde vip alma

hocam minik bir coin skripti yazarsınız siteden aldığı krediyle coin verirsiniz vip'yi de o coin sistemi ile satarsınız
  10. MrAnilcaan_K

İstek mute plugini

Hocam script yerine TIKLA bu plugine göz atabilirsiniz işinizi kolaylaştırır
  11. MrAnilcaan_K

Viking Temalı Hikaye Tabanlı Survival Sunucuma Yetkili aranıyorr

Sizin sunucunuzda yetkili olan kişiler derken hocam sizin sunucunuz hangisi acaba orada yetkili olduğumu hatırlamıyorum ?
  12. MrAnilcaan_K

Viking Temalı Hikaye Tabanlı Survival Sunucuma Yetkili aranıyorr

TurboMC Viking Maceraları Misyonumuz Oyunculara en iyi Minecraft deneyimini sunmak ve onlara güvenli, arkadaş canlısı ve eğlenceli bir ortam sağlamaktır. Vizyonumuz Dünyanın her yerinden oyuncuların bir araya gelip eğlenebilecekleri ve arkadaş edinebilecekleri bir topluluk olmaktır. Sunucu...
  13. MrAnilcaan_K

TurboMC Survival Sunucusu Yetkili Başvuruları Açıldı! İşte Şansınızı Yakalayın!

--------------------------------------------- TurboMC Survival Sunucusu Yetkili Başvuru Formu Adınız: Yaşınız: Discord kullanıcı adınız: TurboMC Survival Sunucusu hesap adınız: Başvurduğunuz yetkililik pozisyonu: Daha önceki sunucu yönetimi deneyimleriniz varsa, lütfen belirtin: Neden TurboMC...
  14. MrAnilcaan_K

2 Kişilik ucuz & güvenilir hosting

Aternos dan açabilirsin plugin fln çok kullanmayacaksan sadece 2 kişi oynayacaksan hem ücretsiz açmış olursun