MrCanSo kullanıcısının son içeriği

1. MrCanSo

Yetkili Alıyorum

Merhaba ben Yavuzay 17 yaşındayım şu an kurmakta olduğumuz TurkCraft sunucusu için yetkili alımı gerçekleştireceğiz Şartlar Min. 16 yaş WhatsApp Deneyim Aktif Eğer kendinizi yeterli buluyorsanız discordumuza gelerek başvuruda bulunabilirsiniz. Davet kodu: pAsAhTY
  2. MrCanSo

Konu Kapansın

Sarıyor :)
  3. MrCanSo

Hosting ariyoruz!

Ben NacssHost da çalışıyorum eğer yüksek bir paket alırsanız indirim sağlayabiliriz Konumuz https://forum.gamer.com.tr/konu/nacss-host-ucuz-ve-kaliteli-oyun-sunuculari-vds-uecretsiz-ddos-korumasi.440035/
  4. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock - Faction - SkyWars | 1.8 - 1.14 > Rehber Alımları Başlamıştır

DİSCORD SUNUCUMUZDA HER HAFTA 7 DEMİR PREMİUM, 2 ALTIN PREMİUM ÇEKİLİŞİ OLMAKTADIR. SENDE ÜCRETSİZ PREMİUM SAHİBİ OLMAK ISTIYORSAN, DİSCORD SUNUCUMUZDA SENİ BEKLİYORUZ.
  5. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock | 1.8 - 1.14 > SkyBlock Spawnımız Güncellenmiştir

DİSCORD SUNUCUMUZDA HER HAFTA 7 DEMİR PREMİUM, 2 ALTIN PREMİUM ÇEKİLİŞİ OLMAKTADIR. SENDE ÜCRETSİZ PREMİUM SAHİBİ OLMAK ISTIYORSAN, DİSCORD SUNUCUMUZDA SENİ BEKLİYORUZ.
  6. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock - Faction - SkyWars | 1.8 - 1.14 > Rehber Alımları Başlamıştır

Buradan link atılmıyor. Güncelleme bitti /discord komutu ile gelebilirsiniz
  7. MrCanSo

dc link atılmıyor buradan. güncelleme bitti /discord komutu ile gelebilirsin