Mucosoft kullanıcısının son içeriği

1. Mucosoft

Mucosoft Minecraft Sunucusu

Sunucumuz artık Premium değildir. Bunun nedeni ise sunucunun kişi sayısında ciddi bir düşüş yaşanmasıdır.
  2. Mucosoft

ForumGamerTR Rüzgar Türbüncüleri Derneği !

Ooo emekli yönetim ekibi üyesi. Emeklilik güzel gidiyor mu?
  3. Mucosoft

Merhaba Emir, aslında diğer tüm sunuculardan farklı. Yakında konu güncellenip detaylar eklenecektir.
  4. Mucosoft

bu insanlar nereye reklam yapacak?

Bu insanlar içinde bir tek sen olabilirsin. Çünkü insanlar neyin nerede olduğunu iyi biliyorlar. Burada anlatılmak istenen mesaj, araştırmadan eleştiri yapmanın doğru olmadığıdır.
  5. Mucosoft

Minecraft Modern Üniversite

Güzel bir proje olmuş. Fakat quartz bloğu biraz abartmışsın. Mimari yapıda küçük dokunuşlar yapabilirdin. Ayrıca bazı kısımlar fazla sade olmuş. Bazı kısımlarının görünümünü beğendim. Puan olarak %75 veriyorum.
  6. Mucosoft

Medieval Tarzı Ada Buildi

Render kullanmadığın için ayrı teşekkür ediyoruz seni. Bu şekilde herkesin görebileceği ve keşfedebileceği şekilde gerçekçi olmuş. Gerçekçilikten kasıt oyun ile aynı şekilde olması. Ev ve adanın çevresindeki uyum güzel. Suyun akışı ve oradaki örümcek ağlarının verdiği bulut görünümü hoş. Seni...
  7. Mucosoft

Dome Islands > Byers

Mucosoft diyor ki: Binanın çevre ile uyumu güzel. Doğa ile iç içe yapman da doğa severlerin beğeneceği anlamına geliyor. Başarılarının devamını dileriz. :)
  8. Mucosoft

2019 İçin Minecraft İstatistiği

Ama aylık aktif oyuncu diyor. Toplam giren oyuncu sayısı değil. ._.
  9. Mucosoft

2019 İçin Minecraft İstatistiği

1.14 güncellemesi, bahsettiğin gibi Pewdiepie'nin Minecraft'a başlaması, oyunun daha iyi bir hale gelmesi gibi çeşitli etkenlerinde büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu arada bir şey fark ettim. PUBG'yi 50 milyon kişi alıp 229 milyon kişi oynuyor. Yani oyunu satın alan kişilerin 4.5 katı...
  10. Mucosoft

1. Oldum alırım bi ho

Arkadaş eleştiri kaldıramıyor anladığım kadarıyla.
  11. Mucosoft

1. Oldum alırım bi ho

B.O = Boş olmuş.
  12. Mucosoft

Microsoft Azure GPU Kullanımı

Sorun çözüldü. Eklenti yüklemek gerekiyormuş.
  13. Mucosoft

Bir Zamanlar Minecraft Modlu Oynanıyordu!

Modlar harici kaynaklardan atılıyordu. Mojang zorlanmıyor bu sistemde. Bence kullanıcıların tercihine bırakmalıydı.
  14. Mucosoft

Aşk mı Arkadaşlık mı?

Üzdün. Link var mı?
  15. Mucosoft

Bu kim?

16. Mucosoft

Ooo Dochimedo aramıza katılmış. ._. Çünkü sorusu belli ama cevabı kimsede yok. Mojang ekibine sormak lazım. 2009-2012 yıllarında yaşanan bir olay olduğu için ve bu forumda o zamandan kalan pek insan olmadığı için cevabını bilende az olur.
  17. Mucosoft

Mucosoft | Instagram

Mucosoft Instagram Hesabı
  18. Mucosoft

Hayır, oynayabiliyorduk gerçekten. Fakat Mojang kaldırdı. Peki neden kaldırdı? Bu sorunun cevabını kimse bilmiyor.
  19. Mucosoft

Bu kim?

Sanki seninkine benziyor. Kim olabilir ki acaba? Belki de daha uzakta.
  20. Mucosoft

Bu kim?

Sarı Bücür vakasını hatırlatmak isterim. Bununla yarış ediyor adeta.
  21. Mucosoft

Merhaba forumun değerli arkadaşları, bu konuda size belkide çoğunuzun bilmediği bir olaydan bahsedeceğim. Minecraft bir zamanlar mod desteği olan bir oyundu. Yani Forge gibi harici bir uygulamaya gerek yoktu. 1.2 sürümlerinden sonra sanırım mod sistemi kaldırıldı. Peki neden kaldırıldı? Sizi...
  22. Mucosoft

Bu kim?

Senin 2 hesabın mı var? ._. Yoksa daha fazla mı? :O
  23. Mucosoft

Bu kim?

Bu kimin profili?
  24. Mucosoft

Microsoft Azure GPU Kullanımı

Azure'de GPU ailesinden bir makine aldım. Desteklenen Nvidia Tesla K80 sürücüsünü kurdum. Sürücü yüklü gözüküyor fakat monitör dahili ekran kartına bağlı gözüküyor. Monitörü nasıl Nvidia ekran kartına bağlayacağım?
  25. Mucosoft

Davet Mucosoft Discord Sunucusu | Hem eğlenin, hem sohbet edin.

Sunucumuz
  26. Mucosoft

Yardım Köylü tembelleşti, çalışmıyor.

Merhaba @AdexTR, çiftlik ve bina içinde yatağını hazır ettim. Hatta yatağı çiftliğe bile kurdum. Fakat sonuç alamadım. Tohumları da almıyor. Bu köylüleri yumurta ile oluşturup iş veriyorum. Çiftçi oluyor ama çalışmıyor.
  27. Mucosoft

Salgın (PART-1) (Önizlenim)

Bence daha güzel yazmalısın. Süslersen daha iyi olur. Bu şekilde karışık duruyor.
  28. Mucosoft

Teşekkürler, bu gün deneyince cevap yazacağım.
  29. Mucosoft

bu konu sadece bildirim gelsin diye açılmıştır

O ne ki yöneticilerin evinde 5 MB HDD'ler vardı bir oda büyüklüğünde. Zamane gençleri rahat tabii.
  30. Mucosoft

Öncelikle bir gübre makinesi ve çiftlik kurdum. Bu çiftliğin yanına bir köylü koydum ve işi aldı. Fakat tohum attığımda üstüne almadı ve tarlaya bakmadı. Fakat ticaret yapılıyor. Bu çiftçi neden çalışmıyor? Eve gitti evden dışarı pek çıkmıyor.
  31. Mucosoft

Demek ki sen öyle ayarladın. İstemiyorsan sorun yok.
  32. Mucosoft

@Zorinkun senin canın bildirim çekiyorsa sana bolca etiket basalım.
  33. Mucosoft

Yardım .minecraft Dosyasi

Harikasın @Akep344 büyük sevaba girdin. Yıllar geçse de insanlar faydalanıyor. :D İndirme bağlantısı da hâlâ sağlam. Bu arada kusura bakma akrep diye okudum.
  34. Mucosoft

[Etkileşimli] Sihirli Steve'm 3. Bölüm

NOT: Okurken belirtilen müzik ile beraber dinleyebilirsiniz. Sihirli Steve'm 3. Bölüm Bu zamana kadar 2 bölüm yayınladık ve bir üye de çıkıp başlık ile ilgili şu soruyu sormadı: "Steve bir fani ise neden başlık bu şekilde?". Sorulmama nedeni olarak çok fazla okunmadığını ve dikkat edilmediğini...
  35. Mucosoft

Yardım Düşman Canlı Sorunu

Hiçbir köylü takas yapmıyor. Köyün her yerini araştırdık. Farklı bir sorun gibi anladığım kadarıyla. Peki nasıl oluşturabiliriz ticari şekilde? Bana çiftçi köylü lazım. Otomatik tarım için kullanacağım.
  36. Mucosoft

Silmek yerine içeriklerinden bahsetseydiniz daha iyi olabilirdi.
  37. Mucosoft

Sunucumda genel olarak tek kişiliğe göre çok az düşman doğuyor. Spawner yani otomatik canlı üretici çiftliklerinde de dakikada 1 2 mob geliyor. Neden bu kadar az? Normalde coşması lazım. Bu arada hata yok her şeyi doğru yapıyoruz. Sunucuda her yerde az mob var. Karanlık yerlerde bile mob yok...
  38. Mucosoft

Tadında Bir Survival Server // Yeni Açıldı // Adaletli anormal pluginsiz gerçek survivalın tadını tat! MC 1.14.4

Sadelik açısından güzel, tasarımı abartılmamış ve insanların emek vermesi için orijinalliğini korumaktan bahsetmişsin. Sanırım Google Cloud sunucusu kurdun. Eleştireceğim kısım, başlıkta eklentisiz vanilla sunucusu olduğunu belirtip konuda birçok eklenti(Skript dahil) gerektiren sistemleri...
  39. Mucosoft

Kredi?

Hiç kredin yok qardo. Bu arada niye aramızdan ayrıldın? Eğleniyorduk ne güzel. ._.
  40. Mucosoft

Sonradan premium sunucu olduğu için böyle kaldı. Yetkililer isterse taşıma işlemi gerçekleştirebilir. :)
  41. Mucosoft

Minecraft 1.15 - Snapshot 19w35a

Bu kısmı anlamadım. Ne demek isteniyor? Yoksa arılardan mı bahsediyor?