mustafa80 kullanıcısının son içeriği

1. mustafa80

Minecraft Sunucu Konu Tasarımı | SATILDI !

harika duruyor .
  2. mustafa80

ByTheEfsane - Sunucu Tanıtım Konusu 2

hala satılık mı
  3. mustafa80

FeatherBoard orjinal kurulum

. Bana disocrd hesabınızı atarmisiniz tek yapamam
  4. mustafa80

FeatherBoard orjinal kurulum

FeatherBoard orjinal olarak aldım nasıl kuracam bılgım yok :D pluginer bıraktı benı tekım bı yardım eskısı guncel degıl o da orjinaldi biri yardım ederse yazsın konuya
  5. mustafa80

!YARDIM LAZIM! Minecraft hub hatası

Bungeecoord diyor onu kurulum gerekmiş
  6. mustafa80

| 185.148.241.103 | Hile Koruması | Rütbe Sistemi | Kasalar vb. | DEV EVENT VAR...!! |

Ip bile sayılı gerek yok gelişmeden ilk Server denemesi boşa emek verilmez
  7. mustafa80

MineTurk Network | OP Faction | /Yetenek, MT Jetonu, Warp Boss | Saat 20:30 'da dev event

Ben benim sw yazdiniz sandim ya mineturk nerdwn çıktı
  8. mustafa80

MineTurk Network | OP Faction | /Yetenek, MT Jetonu, Warp Boss | Saat 20:30 'da dev event

aynı sunucudan bahsetmıyoruz galıba ip / efsuncraft.batihost.net buyrun bı gelın yanlıs sw gırdınız galıba oyle 22 rutbe vb yok dedınız cogu sey yok ve daha ıyı paralı eklentıler var
  9. mustafa80

Emek hırsızı çok valla iyiki yerinizi kaptirmiyorsunuz
  10. mustafa80

Minecraft Faction Server // EfsunCraft \\BOSS | KLAN SAVAŞLARI | YENİ NESİL SİSTEMLER |

Teşekkürler hergün yeni bir şeyler ekleniyor iyi oyunlar
  11. mustafa80

Minecraft Faction Server // EfsunCraft \\BOSS | KLAN SAVAŞLARI | YENİ NESİL SİSTEMLER |

Bu Server daha çok yeni ilk server acıdım bence güzel:) 1hafta olmadi Gine uğrariseniz eklenecek güzel şeyleri görürsünüz.saolun
  12. mustafa80

efsuncraft.batihost.net 1.8x factions server bekliyoruz herkesi !

efsuncraft.batihost.net 1.8x factions server bekliyoruz herkesi !
  13. mustafa80

RisusCraft - Factiona hükmet! 1.8x - 1.12x | play.risuscraft.com | www.risuscraft.com|

kardeşım sızın ıp batihost olarak calmıslar serverınız 10/9 puan bana ulasın ıstersenız kımın serverı oldunu solıyım
  14. mustafa80

amatörce dediniz build ve pluginleri sıfırdan sizinde yapmanızı rica ederim :) emek verılmıyen sunucu gırenler oynuyor ben bıse demek ıstemıyorum yargısız ınfaz cok fazla yapılıyor konu tasarımı ılk defa yaptım kotu olabılır ıyı gunler