Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

MustafaCengiz11 kullanıcısının son içeriği

1. MustafaCengiz11

PLAY.SLEEPYCUBE.COM -> Lagsız, Problemsiz, İlgili Ekip, Yeni Spawner, 34 GB RAM, Yeni Oyunlar, Yeni Güncellemeller.

Serverin ip si degismedi host değişimi yapılıyor yapildigi zaman sunucu sorunsuz aktif olacaktır iyi günler :)
  2. MustafaCengiz11

PLAY.SLEEPYCUBE.COM -> Lagsız, Problemsiz, İlgili Ekip, Yeni Spawner, 34 GB RAM, Yeni Oyunlar, Yeni Güncellemeller.

Sunucu saldırı yemiyordu makineyle ilgili bir Sorun vardı o yüzden şuanda host değişme işlemi yapılıyor iyi gunler
  3. MustafaCengiz11

Sunucu 5 günde 80 online :) biz biz yapan bir sunucu değil aile ortamımızın olması :) her zaman umarım daha iyisine
  4. MustafaCengiz11

mc.sleepycube.com ipsinden sunucuya sorunsuz giriş yapılıyor arkadaşlar haberiniz olsun ;)
  5. MustafaCengiz11

MineKiller - Yeni Nesil Op SkyBlock - Oyunun Tadını Çıkar!

Sistemlerden bashedilmemis forum konusus vahim durumda gelistirilirse başarılı olabilir kolay gelsin
  6. MustafaCengiz11

oyna.aksucraft.com l EFSANEVİ OP SKYBLOCK l 1.8-1.14 l Güzel sistemleri ile l Kapanma riski olmayan l 0 LAG l İlgili yönetim ekibi l Tüm sistemler var

Sunucunun tutacağı acilsindan belliydi ve tuttuda Türkiye'nin en köklü sw lerinden biri olmanız dilegiyle
  7. MustafaCengiz11

oyna.aksucraft.com l EFSANEVİ OP SKYBLOCK l 1.8-1.14 l Güzel sistemleri ile l Kapanma riski olmayan l 0 LAG l İlgili yönetim ekibi l Tüm sistemler var

Map muhteşem Sistemler orta düzeyde Sunucu tasarımı kötü :( Gelistirilirse tutacak sunuculardan biri başarılar
  8. MustafaCengiz11

ZorluNetWork.ml - [1.8x] - Süt Inekleri - Kasalar - Köylü Takas - Koyun Eventi ZorluNetWork

Alıntı plugin paketi 0 hile koruması nice hocam klasik ya tutarsa diye açılmış sunuculardan birisi başarılar ( sunucuya girdim madene indim adam nasıl oluyorsa adam indigim yere kadar geliyor sonra beni kesiyor chatten yazınca kanıt istiyorsunuz ) her neyse başarılar
  9. MustafaCengiz11

Konu Kapandı!!!

Sunucu tasarımı mukkemel haritalar mukkemel değişik sistem malesefki bulamadım sunucuda birazdaha farklılık yaratacak sistem getirirseniz sunucuya tadından yenmez :)