Nedemekkio'in en iyi cevapları

1. Nedemekkio

Yardım Minecraft Server Crash Veriyor

Bilgisayar dilin türkçe olduğu için java upper lowercase karakter sorunu çıkarıyor serverda nasıl jvm argument ekliyorsun bilmiyorum ama bulabilirsen -Duser-language=en bu argüman sorununu düzeltir bulamazsan da localefixer modu var onu deneyebilirsin LocaleFixer curse sayfası Modpacki orijinal...
  2. Nedemekkio

Yardım Minecraft FPS sorunu.

Çok özür dilerim benim hatam kodları internetten aldım bakmadım kendim server kodlarıymış bunların sorun çıkarmaması lazım -XX:+UseG1GC -Xmx4G -Xms4G -Dsun.rmi.dgc.server.gcInterval=2147483646 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:G1NewSizePercent=20 -XX:G1ReservePercent=20...
  3. Nedemekkio

Yardım minecraft ana bilgisayar tarafından zorla kapatıldı hatası

Güvenlik duvarına java'yı ekle veya güvenlik duvarının direk devre dışı bırakabilirsin tavsiyem tabii ki de 1 arkadaşların bağlanamazsa onlar da aynısını yapsın
  4. Nedemekkio

Yardım 1.12.2 Modlu Server Crash

Eğer bunu bulamazsan veya uğraşmak istemezsen cursede localefixer diye bir mod var bu kodu senin yerine ekliyor
  5. Nedemekkio

Crash IndustrialCraft 2 Yüklediğimde Crash veriyor.

Forestrynin bu koordinatlarındaki bir bloğu sorun çıkarıyor.Modun daha güncel bir versiyonu varsa onu indirmeyi dene yoksa da mod yapımcısına mesaj at diyeceğim ama 1.4.6 için hala destek vereceğini zannetmiyorum. Şu anki save'i düzeltme konusunda da player.dat dosyası vardır minecraftta onu sil...