Neels'in en iyi cevapları

1. Neels

Yardım Worldedit jar dosyam var fakat sunucuyu yeniden başlattığımda klasör gelmiyor?

World Edit (1.16.4) Tıkla & İndir. World Guard (1.16.4) Tıkla & İndir. Eski Worldedit & WorldGuard .jar uzantılı eklentileri (pluginleri) sunucuzu kapattıktan sonra silin ve bunları indirip kurun. Ayrıca Essentials sürümünüz eski, güncel versiyon kurun. Hayırlı ramazanlar.
  2. Neels

Yardım Spigot plugin alımı

Öncelikle hayırlı ramazanlar. VPN kuruyorsunuz bir tarayıcı eklentisi veya uygulama olabilir, ardından eklentinin olduğu Spigot sayfasına gelip satın alma tuşuna basıyorsunuz ve önünüze bir pencere açılıyor orada Paypal ile ilgili bir şey (tam hatırlamıyorum) yazıyor oraya tıklamadan önce VPN'yi...
  3. Neels

Yardım Mc 1.16.5 büyü ayırmak

Selam, öncelikle hayırlı ramazanlar. Kitabı basacağınız zaman bastığınız eşyaya göre sadece birini basacaktır. Misal kazmaya basarsanız "verimlilik III" basacaktır. Kılıca basacağınız zaman "keskinlik III" basacaktır. Ayırmaya gerek yok kısaca :) En iyi cevap seçmeniz mutlu edecektir beni...
  4. Neels

Yardım Minecraft Sunucumda Durduk Yere Herkesi Atıyor

Log dosyanızı inceledim, SuperLogin eklentisinin 1.16.5 ile yani sizin sunucu versiyonunuzla uyumlu olmadığını gözlemledim. SuperLogin.jar eklentisini plugins kısmından kaldırın ve sunucunuzu yeniden başlatın. Sorununuz çözülecektir :)
  5. Neels

İstek Isınmış demir verme plugini

>>> Aradığınız eklenti; Auto Smelt <<<
  6. Neels

Yardım Haritanın yüksekliğini ayarlamak

server.properties'den bir deneyin, sorun olmaması gerekiyor.
  7. Neels

Yardım Minecraft Oyuncunun Yazdığı Komutu Göstermeme

Client ile oynamadan ve/veya sohbeti ayarlamadan imkaansız gibi duruyor. Komut bloğu ile yapılabilir belki...
  8. Neels

Yardım ACİL YARDIM LAZIM sorunu çözen çıkmadı

Merhaba, sorununuz bir kaç sebepten dolayı oluyor olabilir ve bir kaç işlemle de çözülüyor olabilir. Her ne kadar karmaşık olsa da dediğinizi anladığımı umaraktan size bir kaç farklı çözüm önerisi vereceğim; - Spawn dünyasında "//rg flag __GLOBAL__ mob-spawning deny" komutunu kullanın. -...
  9. Neels

İstek Kırılan Bloku Yenileme Minecraft Acil!!!

https://www.spigotmc.org/resources/block-regen.46565/ bu eklentiyi bir deneyin isterseniz. Sevgi ve saygılarımla...
  10. Neels

Crash group manager erorr veriyo

Merhaba, öncelikle sunucunuzda bulunan essentials ve groupmanager eklentilerini sunucunuzdan kaldırınız, daha sonra aşağıda verdiğim sürümlerini indirin, kurun. GroupManager 1.16.5 Tıkla İndir EssentialsX 1.16.5 Tıkla İndir EssentialsX'in Zip dosyası içindekilerden sadece aşağıda ki ekran...
  11. Neels

İstek Bakım yazısına link eklemek! ACİL!

Merhaba, anladığım kadarıyla Whitelist açıkken girmeye çalışınca çıkan ekranda bir link olmasını ve bu linke tıklanmasını istiyorsunuz. Link eklenir lakin linke hiçbir şekilde tıklanamaz, en azından özel bir client olmadan... Sevgilerimizle...
  12. Neels

Yardım 1.8.8de yüksek sürüm plugin çalıştırma

Merhaba, 3 yıldır profesyonel olarak bu işle ilgileniyorum ve bu mümkün değil çünkü eklentiler belli sürümlere göre kodlanır ve o sürümlerin altında çalışmaz, çalışsa bile hataları olur. Lütfen tavır ve hitamlarınıza biraz özen gösterin. Sevgilerimle!
  13. Neels

Yardım TuSKe GUI skript yardım

Sorun büyük ihtimalle skrayfall eklentisi ile ilgili, düzgün çalışan uyumlu bir versiyonu kurun. O da olmazsa SKQuery'nin sorunsuz ve düzgün çalışan uyumlu bir versiyonunu kurun. Tuske'nin de düzgün çalıştığına emin olun. Ayrıca paketinizde çok fazla hata mevcut, onları da çözmeniz sizin için...
  14. Neels

Minecraft SkyBlock Auto Repair Nasıl Yapılır

Arkadaş sanırım konuyu yanlış yere açmış, istediği şey anladığım kadarıyla girdiği bir sunucuda kendisinin bir şekilde otomatik olarak /repair yazmasını istiyor. Biraz araştırdım ama dediğiniz şeyi maalesef bulamadım, büyük ihtimalle böyle bir hile mevcut değil. Onun dışında eklenti olarak...
  15. Neels

Yardım Oluşturmuş olduğum ip'yi nasıl local hostla bağlayabilirim?

Merhaba, "Services" kısmının altında bulunan "My Domains" kısmında tıklayın. Daha sonra alan adınızın sağında bulunan "Manage Domains" kısmına tıklayın. Ardından "Manage Freenom DNS" kısmına tıklayın ve aşağıda bulunan "More Records" seçeneğine tıklayın. Son olarak "Name" kısmına "Play"vs...