nevermore35 kullanıcısının son içeriği

1. N

Texture Pack Türkçe karakter sorunu

Selam arkadaşlar, Texture packlerdeki türkçe karakter sorununu zorunlu unicode açmadan kapamadan nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
  2. N

[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

konuda anlatılan crackli versiyon yükleme kısmındaki herşeyi adım adım yapmama rağmen bu hatayı almaktayım.
  3. N

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

sunucuya giremiyorum spawnda kalıyor öyle
  4. N

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Zaten facebook sayfasından pazar günü saat 11:55 de mesaj attım. Geri dönen olmadı.
  5. N

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

skyblock sunucusunun marketinde aynı itemden 2 tane farklı fiyatlı market açılmış. Şaka gibi :)
  6. N

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Arkadaş en son 1 ay önce mesaj atmıştım internet sitesi üzerinden destek talebi açılmıyor diye adamlar birkaç güne düzelir demişti ve durum hala aynı. Arkadaşlar size ulaşabileceğimiz herhangi bir mercih var mı? Teşekkürler.
  7. N

Oyunu açtığım anda bilgisayar kuduruyor

Gayet normal. O ekran kartından pek bir şey bekleme açıkçası. Vatanda satılan 150-200 liralık ekran kartlarının gücünde.
  8. N

ExplicitNw | Hardcore Survival 1.9.2 | Heroes of Minecraft'ın Yapımcılarından! | Kalite :)

Nasıl unutulmuş merak ettirendir. Ayrıca sunucu tekrar kapandı ve 0/2 oldu
  9. N

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

açarsanız neden olmasın?
  10. N

Panel üzerindeki destek çalışmıyor. Tıklanılınca 404 not found yazısı çıkıyor. Ayrıca skyblock sunucusu ne zaman sıfırlanacak. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  11. N

Technic Launcher Hakkında Yardım

Güncel diyelim.
  12. N

AyYıldız Survival - - ALIM VARDIR

orman küçücük ve giriş yapılıyor da kalıyor servere girilmiyor.