Nigganetwork kullanıcısının son içeriği

1. Nigganetwork

Slime doğmuyor

PaperSpigot kullanmıyorum, Normal Spigot kullanıyorum onda nasıl yapabilirim?
  2. Nigganetwork

VISION SKYBLOCK | EMEK Skyblock | Oto Skylord & Nether Adası & Vergi & BOSS & Özel Ada |

Kopyalanabilir IP play.visionminecraft.com Önerilen Sürüm 1.8.x (Ancak 1.8.x - 1.12.2 arasında da giriş yapılabilir)
  3. Nigganetwork

Slime doğmuyor

Merhaba skyblock sunucumda slime doğma sorunu var slime chunklarında doğuyor fakat ben her adanın slime farmında doğmasını istiyorum spawnerla dahi doğmuyor nasıl düzeltebilirim?
  4. Nigganetwork

VISION SKYBLOCK | EMEK Skyblock | Oto Skylord & Nether Adası & Vergi & BOSS & Özel Ada |

Kopyalanabilir IP play.visionminecraft.com Önerilen Sürüm 1.8.x (Ancak 1.8.x - 1.12.2 arasında da giriş yapılabilir)
  5. Nigganetwork

Elder Scrolls Online Oynayan Varmı?

Dostum uzun bir zamanımı o oyuna verdim :) Ardından bırakma kararı aldım Eleştirim e göz atmak için tıkla Alliancenin ne olduğu önemli değil her alliance dan insanla oynayabilirsin. 24 level daha baştasın :) Bir sürü görev ve içerik var tek başına yapabileceğin. Ben 750 level da bıraktım mesela...
  6. Nigganetwork

Sunucuma Lag Giriyor Ve Çöküyor

Ben skriptten kaynaklandığını düşünmüyorum, makinenin TPS değerlerine göz gezdir %90 oranda 19-20 arası değilse senin suçun değil hostun sorunudur.
  7. Nigganetwork

Plugin Sorunu. Renk Kodları Alakalı. Şimdiden Teşekkürler.

Ben ya hepsi veriliyor yada hiç biri verilmiyor diye biliyorum. Dediğimi deneyin bence
  8. Nigganetwork

Essentials ekonomi & Player points

Sorun çözüldü
  9. Nigganetwork

Mİnecraft Crash Report thing

Sanırım yüklediğin pluginlerle, sunucu sürümün birbirine uyuşmadığından çakışıyor ve sunucuyu kapatıyor. Sunucu versiyonun ve viaversion kullanıyorsan hangi özelliğini kullandığını yazarsan daha açıklayıcı olabilir.
  10. Nigganetwork

Serverimdeki Hayvanları Nasıl Silerim

ClearLagg Pluginini yükleyerek config ayarlamasıyla istediğin hayvanları silebilirsin. Dünya / chunk / sunucu genelinde çalıştırılabilir.
  11. Nigganetwork

Sunucuma Lag Giriyor Ve Çöküyor

Batihost kullanıyorsan TPS'i kötü makineler verebiliyor. (Ticket atarsan düzelteceklerdir.) Eğer değilse bir plugin sorun çıkarıyor olabilir.
  12. Nigganetwork

Plugin Sorunu. Renk Kodları Alakalı. Şimdiden Teşekkürler.

Şöyle deneyin, eğer olmazsa başka çözümleri arayınız. Group manager için: /mangaddp <vipadı> essentials.chat.color Permini verdikten sonra Default (Oyuncu) tagından bu permi silin: /mangdelp <oyuncu> essentials.chat.color Daha sonra silindiğinden veya olmadığından emin olduktan sonra, renkli...
  13. Nigganetwork

Essentials ekonomi & Player points

Merhaba! Yeni bir sunucu hazırlıyorum. Chestcommands ile vip alma hazırladım. Playerpointi desteklediğinden basit oldu fakat playerpoints'in vault seçeneğini açınca essentials ekonomi ile aynı oluyor kapatınca chestcommands puanı çekmiyor. Nasıl yapabilirim, ne yapmam gerek?
  14. Nigganetwork

Altın [ 1.12.2 ] VISION SURVIVAL | play.visionminecraft.com | 400'DEN FAZLA BIOME | 3D Hayvanlar, Mobilyalar ve Kılıçlar | Discord

Şahane bir sunucu, eşi benzeri görülmemiştir. Bu kalitede bir sunucunun Türkiye'de daha iyi yerlere gelmesi gerekiyor!
  15. Nigganetwork

Topluluk Ürünü Phoenix Anti-Cheat 2.0.0-pre6

Bu arada bal kabağı tohumunun üstüne yanındaki bir blockdan atlayınca hile uyarısı veriyordu haberiniz olsun... Eski plugininizi almış birisi olarak başarılar diliyorum