NikitoBG kullanıcısının son içeriği

1. N

TelGraft Yetkili Alımları Başladı

TelGraft.batihost.net
  2. N

TelGraft-Yeni açılmış olan batihost sunucusu-FACTİON 1.8x

Doğru kardeşim şu an yeniden başlatıyorum o yüzden... OPSkyblock oluyor
  3. N

TelGraft-Yeni açılmış olan batihost sunucusu-FACTİON 1.8x

Selam forum.gamer okuyucuları batihost sunucu açtım 40 TL'ye ve tekim. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Yetkili alımları yapıyorum bu yüzden :D Alıcağım yetkiler Admin Moderator Rehber YT Mimar Reklamcı İP Adresi: telgraft.batihost.net
  4. N

KİLİT

KİLİT
  5. N

Op Skyblock 1.8-1.14.4

WhiteListe'ye ekler misin > menrey
  6. N

CraftLegionn yetkili alımları

AD Savaş SOYAD Miraç YAŞ 15 PL BİLGİN Orta düzey OYUN İSMİN menrey Yetki Moderator eğer yoksa bildirirsiniz.
  7. N

Alım var koşş craftlegion.keyubu.com

girdim? ismim menrey
  8. N

Alım var koşş craftlegion.keyubu.com

Ad: Savaş Yaş: 15 Aktiflik: 4-5 Saat Hangi Yetkide başarılı iseniz onu diceksiniz:Rehber-Mod
  9. N

REKLAM Aternos WopDsaFaction 1.8x Pluginleri özenle yapılan aternos sunucusu :) Batiye Geçeceğiz..

Sunucu İP Adresi : Wopdsafaction.aternos.me Sunucumuz şuanlık aternos Batihost'a çevireceğim(1Hafta-2Hafta Aralığı sonra). Faction sunucusudur Warpları eksik 1.8x sürümünde girilir. Alıcağım Yetkiler-Builder rehber reklamcı yt - Ama Admin Moderator Şuanlık yok. Pluginer benim yani hem kurucu hem...
  10. N

SKRİPTER ALIMI VAR SUNUCUMUZA !! l Rehber - Reklamcı Alımlarımızda Mevcut l

Gelmenizi tavsiye ederim sunucu müqemmel :) her şeyi barındırıyor.
  11. N

Alımlar Bitti Sunucuma Yetkili Ariyorum | Faction

İsminiz : Savaş Soy isminiz :Öztürk Yaşınız :14 İstediğiniz yetki :Asistan Aktiflik süreniz : 5-6 bir sıkıntı çıkmadıkça 6-8 Saat kalabilirim. Discord adresiniz : SavaşMiraç#8288 Discord sunucusunda aktiflik süreniz :2-3 Saat pek discord'da takılan birisi değilim.
  12. N

REKLAM Aternos WopDsaFaction 'Ciddiyim' görebileceğiniz en iyi pluginlere sahip aternos faction sunucusu 1.8x

Selamün Aleyküm ben sunucunun plugineriyim ve builder-rehber-reklamcı alımlarımız var Wopdsafaction.aternos.me