NorvanTR kullanıcısının son içeriği

1. NorvanTR

Anadolu'dan ne haberler var? sizi forumlarda göremez olduk.

Anadolu'dan ne haberler var? sizi forumlarda göremez olduk.
  2. NorvanTR

Norvan 1.16.3 Survival Plugin Paketi

Videoda hepsini açıkladım premium eklentileri sildim + olarak coin sisteminide açıkladım kendiniz komut oluşturmanız gerekir. Videoyu tam izlersen anlarsın.
  3. NorvanTR

[ 1.16.5 ] SURVIVAL REBORN - Kanlı Ay - Özel Efsunlar - Takımlar - Görevler - Meslekler - Kasalar - İhale - Yeni Mekanikler - play.gladionetwork.net

Orta Dünya'dan selamlar ! Sunucunuz güzel olmuş , güncel sürümdeki sunucuları severim.
  4. NorvanTR

İstek Ücretli Minecraft Survival Plugin Paketi

Ücretsiz paylaştığım 1.16.3 Survival paketi var onun üzerinden geliştirebilirsiniz kendinizi.
  5. NorvanTR

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ ANARŞİ SUNUCUSU | KAOS ANARŞİ | anarsi.kaos.pw | SALI 19.00 DA AKTİF! | ELYTRA SON HIZ | QUALITY OF EXPERIENCE

Orta Dünya'dan selamlar ! Keşke 1.16.3 Tabanında açsaydınız serveri artık eski sürümler de bir şey kalmadı ama güncel sürümlerde yeni sistemler ve gelişmiş eklentiler oluyor.
  6. NorvanTR

Gamerway Towny | Krallığını Kur, Düşmanlarını yok et! |1.12 - 1.17| Türk Towny Sunucusu

Çok sağlam ve güzel serverlerden birisi . Bende serverde oynamaya başladım cidden güzel olmuş.
  7. NorvanTR

Norvan 1.16.3 Survival Plugin Paketi

datasız 500 mb oyuncular falan girince işlem görmeye başayınca 1 gb ta yükseliyor.Daha çok dosya kaydedince yükselir ama her gece otomatik restart atıyor kendisine. Serverin otomatik başlamasını için start.bat daki kodu değiştirmen gerekir.