Nuget kullanıcısının son içeriği

1. Nuget

MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

çekemeyen yalancı beyinsiz çocuk Ahmet abi seni ipleyip rapor bile etmemiş iplemiyorlar bile seni ezik yalanlara bak hele kendi swsinin açıklarını yazmış
  2. Nuget

Provanas Premium 1.9 Survival Server -[provanas.nitrado.net]-

merak ettim ugrayacam
  3. Nuget

RazerCraft 6 GB Ram 500 Kişilik MiniGames Skyblock Süper Bir Spawn

çocuk olduğun ne kadar belli hmn hakaret terbiyesiz seni ahahaahaha ki 16gb ram olmasına ragmen sen bile 300 kişi olcanı düşnmüorsundur hele bu :D
  4. Nuget

Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

iste sonra ağlamayın oyuncu gelmiyor diye hepsi sizin aptallınız
  5. Nuget

Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

lan ben o setleri kullanmaya kıyamıyodum kıralacak diye sen gelmişsin eğlence diyosun madem arkasında duramayacak uğraşmasın ben denedim baktım arkasında duramayacam hiç milletin emeğini çalmadan kattım serverimi madem kapanacak bari önce söylesinler kapanacak eşyanız varsa keyfine bakın yeni...
  6. Nuget

RazerCraft 6 GB Ram 500 Kişilik MiniGames Skyblock Süper Bir Spawn

500 kişilik ddns serveri :D :D 2 sıfır fazla kaçmış :D
  7. Nuget

SAKLINETWORK YENI SITESI ALO155.COM DUR

server aslında güzel ama siz oyuncuları çok düşürüp vipleri çok abartmışsınız lapis sata sata bi hal oldum bıktım lapis fiyatının artması şart
  8. Nuget

MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

eggwarsda vipmarket falan hala yarım yamalak şunu bi düzeltseniz skywarsı 2 günde adam ettiniz eggwars nerdeyse 5 gün olacak hala düzelmedi bekliyorz !
  9. Nuget

madem server açıyosunuz arkasında durun sizin gibiler yüzünden emek gidiyor heralde oyuncu kazanamazsın artık senin açtığın hiç bi swde ben olmayacam çünkü emekler çöpe gidiyor! sunucu gayet güzeldi maden az adam vardı ramı azaltırdınız slotu düşürürdünüz ama siz emeğimizi çalmayı tercih ettiniz...
  10. Nuget

[1.7.x-1.8.x] Faction/-=>YENİDEN<= IP =>Play.AntiCraftTR.com

bu server çok eskiden vardı sanki tanıdık geldi
  11. Nuget

Server Kapandı 2 aya yeniden açılacak Skype--> Progamer.oktay2

ozaman eskiden oynadıydım
  12. Nuget

Server Kapandı 2 aya yeniden açılacak Skype--> Progamer.oktay2

bu spawnı bir serverde görmüştüm yada ben eskiden burada oynuyodum