NurullahCeelik_ kullanıcısının son içeriği

1. N

Yeni Sezon Ve Değişiklikler İle | 1.15.2 - 1.16.X | Blokların En Eğlenceli Hali

Tatlı Hoş Bir Yapıya Sahip (hayatta kalma için konuşuyorum). Gerek Pluginler Gerek Skriptler Gerçekden Bi Hoş. Sunucuda Beğenmediğim Tek Nokta Yönetimin Ters Orantı İle Ayakta Kalmaya Çalışması , Yetkililer Bir Olayı Anlamadan Damgayı Vuruyor. Olayı İzlemeyip İlk Kim Çıkarsa O Ceza Alıyor ...
  2. N

TuSKe - GUI Yöneticisi Rehberi

format gui slot 1 of player with emerald named "Kwp+ 50 Kredi!" to close then run player command "komut" format gui slot kullanmanız daha iyi :)
  3. N

SK | Sethome Skript | v0.1

rica etsem bana bunu sekmeler halinde ayırırmısın örnek : oyuncu : 2 yetki oyuncu.home vıp 3 : yetki vıp.home 5 vıp satıyorum vıplar : vıp,vıp+,mvp,mvp+,kwp şimdi her grup içn ne kadar oldugunu atıcagım. vıp : 3 vıp+ : 4 mvp: 4 mvp+:5 kwp:6 home hakkı olsa rica etsem atarmısınız ve...
  4. N

Yardım Kanalım için minecraft videosu çekeceğim,aternos sunucusu iş görür mü ?

kardeşim ininal kartın varsa aydan aya 12,5 e server satın alabilirsin. aternos aç kapa çilesi çekilmez 15 tl herkesi zorlayacak bir miktar değil.
  5. N

İstek Seviye Skript +

ben bir seviye skripti istiyorum mob öldürdükçe Seviye atlayacak Seviye atladıkça max can 0.5 artacak verilan hasar 0.5 artacak. Oyuncular 1 Seviye İle Oyuna Başlıyacaklar , 1. Seviye ' den 2 ' ye Geçmek İçin 1200 Zararlı Zarasız Mob Öldürmeleri Gerekiyor Her Seviye Atlamak İçin 2. level...
  6. N

İstek takım skript

Malesef Çalışmadı 31 hata verdi.
  7. N

İstek takım skript

parties plugini bende çalışmıyor sürümüm 1.15.2 bana parti skripti yazabilecek varmı rica etsem. parties pl sini vermeyin skript yazın rica etsem. skriptde buluncaklar ; -/takım kur (takım ismi) -/takım dağıt (tkaım ismi) -/takım davet (oyuncu) -/takım at (oyuncu) -/takım list ( tüm takımlar...