omerbea kullanıcısının son içeriği

1. omerbea

* [Builder Alımı] ExpertCraft | OPSkyBlock 1.8 - 1.12 | Otosat Çubuğu - Kolayca gelişebilme - Hazır ada sistemi - Bolca Item Spawner! - Evcil Hayvan

* Yenilenen efsane sunucumuz ExpertCraft aktif! * Spawn değiştirildi alıntı map kullanılmadı. * Herkese VIP Özelliği eklendi. Ayrıca güzel yorum yapan oyuncularımıza hediyelerimiz var! İyi forumlar :)
  2. omerbea

* [Builder Alımı] ExpertCraft | OPSkyBlock 1.8 - 1.12 | Otosat Çubuğu - Kolayca gelişebilme - Hazır ada sistemi - Bolca Item Spawner! - Evcil Hayvan

(Builder Alımı VAR) * Yenilenen efsane sunucumuz ExpertCraft aktif! * Spawn değiştirildi alıntı map kullanılmadı. * Herkese VIP Özelliği eklendi. Ayrıca güzel yorum yapan oyuncularımıza hediyelerimiz var! * IP: ExpertCraft.Batihost.Net
  3. omerbea

ExpertCraft.rabisu.pro > * Sanal Market * Yeni Tür Rütbe Sistemi * ★ /Adakit - /kit oyuncu ★ Hergün Event 20:00

Dün sunucuya girdiğimde gayet başarılı bir manzara ile karşılaştım skyblock severlerin oynamasını şiddetle tavsiye ederim! :)
  4. omerbea

Konuyu Kapatır mısınız Lütfen?

Sunucu 1 hafta sonra hub olacak!
  5. omerbea

+15 Eventini kaçırmayın!
  6. omerbea

Bayram indirimi devam ediyor! VİP: 3 TL Sünger Spawner: 10 TL (Tanesi 500 level veriyor.)
  7. omerbea

Yarın event ve vip çekilişi olacaktır kaçırmayın!
  8. omerbea

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim konuyu 3-4 kere açmayı denedim sürekli onaylamadı o yüzden son yapısımda pek emek veremedim ama onaylandı, map konusuna gelirsek build ile pek aram olmadığından yeni builder alımı yapıyoruz en kısa sürede değişecek, önerileriniz için teşekkürler.
  9. omerbea

Hocam ilk defa yapıyorum böyle bişeyi ondan olabilir
  10. omerbea

Her gün event var bugün saat 15.00'da yerinizi alın!
  11. omerbea

Kibar bil dille yazsaydın keşke de ben de cevap verseydim :/