HeliosNW kullanıcısının son içeriği

1. HeliosNW

Yardım luck perms çift yetki yapma

luck perms de çift yetki nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz Örn. [imparator] [VIP] [isim] > [mesaj--------------------]
  2. HeliosNW

Yardım ClaimBan Plugini

Teşekkürler
  3. HeliosNW

Yardım ClaimBan Plugini

Evet eklentiyi denemiştim ama 1,8 uyumlu olmadığı için çalışmamıştı. Teşekkürler
  4. HeliosNW

Yardım ClaimBan Plugini

Hayır GriefPrevention ile birlikte çalısıyordu eklenti
  5. HeliosNW

Yardım ClaimBan Plugini

Claim sahibi istedigi oyuncuyu claiminden yasaklıyacak ve yasaklanan oyuncu claime girmeye çalıstıgında geri atacak claimban olarak geçiyor ama bulamadım eklentiyi kullanan veya bilen varsa indirme linkini atabilirmi Sunucu sürümüm 1,8,8
  6. HeliosNW

İstek skript

Özel bi kazma olucak kazma ile blok kırınca 3x3 lük bir alandaki taşları kırıcak
  7. HeliosNW

Yardım Tüm oyuncular gamemode fly vb. açabiliyor ACİL

Yetki plugininindeki oyunculara verdigin yetkileri kontrol et
  8. HeliosNW

İstek skript

3x3 Kazan kazma skripti yapabilecek varmı o kazma ile kırılan blok yanındaki bloklarda kırılcak 3x3 şeklinde Maden bloklarını kıramıyacak bu kazma
  9. HeliosNW

Yardım skript nasıl yazılıyor ? siz nereden başladınız

Forumdan aldığım skriptleri editleyerek mantıgını çözdüm Ufak skriptleri araştırdım şuanda işimi görecek kadar yazabiliyorum
  10. HeliosNW

Minecraf bir oyuncuyu çoklu görme

Hiç 1,15 kullanmadım bilmiyorum
  11. HeliosNW

Yardım Sethome hakkı verme

Çözdügüne sevindim
  12. HeliosNW

Minecraf bir oyuncuyu çoklu görme

Client kaynaklı olabilecegini düşünüyorum, Standart minecaft sürümü ile denermisiniz
  13. HeliosNW

Yardım Sunucuya Geç Girme Sorunu

Bot korumanız varsa kaldırıp deneyin veya girişleri kontrol eden bir eklenti varsa kontrol edin
  14. HeliosNW

Yardım Sethome hakkı verme

askyblock.island.maxhomes.1 Kaç vermek istiyorsan 1 yerine miktarı yaz ve vermek istedigin gruba permi eklersen sorun çözülecektir
  15. HeliosNW

Konu kapatılsın

Güncelleme Yeni Spawn haritasına geçildi /Katiller Eklendi Sezonlu ve ödüllü Yenileyici ve karıştırıcı yasağı kaldırıldı 1 Chunk için huni sınırı 64 olarak güncellendi Yeni warp eklendi /warp atlama