Opux kullanıcısının son içeriği

1. Opux

-- Ravenna Network Sunucu Yetkili Alımları BoxPVP-KitPVP-Faction | Çok Yakında Aktifiz!

Herkese merhabalar ben RavennaNetwork kurucu ortaklarından Muzy, Sunucumuza deneyimli ve aktif olan yetkili ekibimize dahil olacacak arkadaşlar arıyoruz... Bunun için bazı şartlarımız var eğer ki sende bu şartlara uyduğunu düşünüyor isen discorddan bana ulaşabilirsin! Şartlara uygun kişiler ile...
  2. Opux

-/- BraversCraft -/- Ekibin Arıyor -/- Yeni Açıldık -/- Büyüme Yolunda -/-

Konudaki Discord Adresine Ulaşamayanlar Aşağıdaki Adresten Bana Ulaşabilirler En Kısa Sürede Dönüş Sağlarım Discord Adresim: DaniloDFT#5039
  3. Opux

Ortak Alımı -/- Büyük Proje Düşünenler -/- İçeriye Beklerim

ORTAK ALIMI Herkese Merhabalar Ben Efe Minecraft Dünyasında Gerçktende Bir Proje Oluşturmak İstiyorum Ve Bu Proje Benim İçin Büyük Bir Şey Olmalı Plugin Paketinden Tutun Mapleri Maplerden Tutun Tasarımları A'dan Z'ye Herşeyi Özgün Ve Bize Ait Bir Proje Olsun İstiyorum Şuanlık Projemizin 2 Adet...
  4. Opux

LemonCraft Ortak Aranır | -/-

Merhabalar Sunucum İçin Bana Hem Maddi Hem Manevi Ortaklık Yapacak Kişi Arıyorum Discordan Detayları Konuşuruz Discord: DaniloDFT#5039
  5. Opux

LemonCraft Yetkili Alımları -/- Ekip Arkadaşı -/- Alım İçin Bekliyoruz -/-

Hakkımda Herkses Selamlar Ben Efe Yeni Bir Sunucu Açmak İçin Bu Yola Koyuldum Bu Yolda Bana Yardımcı Olacak Birileri Lazım Konudaki Görselde Discord Adresim Yer Alıyor Fakat Ben Gene Buraya Koyayım.... Discord Sunucusu: .gg/ceqhJa3sfH Discord: DaniloDFT#5039
  6. Opux

Minecraftvh Hizmetleri Ekip Arkadaşları Aramakta -/- Profesyonel Ekip Arkadaşları -/-

MVH Hakkında Öncelikle Herksese Merhaba Ben Efe Kuracağım Olan MinecraftVH Platformundan Bİrazcık Bahsedeyim Bu Platformda Minecraft Sunucularanın Emeğimizin Karşılığını Alacağımız Şekilde Plugin Paketi,Skript,Map V.b Satış Sayfalarına Sahip Olan Bir Platform Bu Platformda Çalışacak Birden...
  7. Opux

-/- LeoparCraft Ekibini Arıyor! -/- Yetikli Alımı -/- Mod/Rehber/DiscordMod/Yardımcı/Pluginer/Mimar -/- İçeriye Bir Bak!

Herkese Selamlar Bugüz Sizlere Bir Projeden Bahsedeceğim Adı LeoparCraft Olan Bir Minecraft Sunucu Projesi Proje Minecraft Sunucu Piyasasında En İyi Bir Sunucu Olacak Diyebiliriz Tüm Çalışmalarımız Bu Yönde Bize Bu Çalışmalarda Yardım Edecek Deneyimli Arkadaşlar Arıyoruz Eğer ki Sizde Bu...
  8. Opux

HeinaNetwork Yetkili Alımları -/- Hayalimiz Olanı Gerçekleştirmeye -/-

Öncelikle Merhaba Ben Efe Birkaç Yıldır Hayalim Olan Sunucuyu Kurmak İçin Ekip Arıyorum Kendim Pluginerım Ve Paketi Tamamen Bize Ait Olan Bir Sunucu Açacağız Bana Yardımcı Olcak Biri Var İse İLETİŞİM: DaniloDFT#5039 (Her Bölümden Alım Vardır)
  9. Opux

GizemliOyuncu | OP-Skyblock Geliştiricisini Arıyor [+300]

Discord Adresinizde bir sorun Var Galiba Tekrar Atarmısınız?
  10. Opux

Ortak Aranır Kriterleri İçeride Hemen Göz At

Merhaba Ben Efe 16 Yaşındayım Kendi Sunucumu Açmak İçin Buradayım Kendime Ban Hem Maddi-Manevi Hemde Build Plugin Konuları Olsun Onlarda Yardım Edebilcek Ortak Aranır Aslında Binevi O Sunucunun Kurucusuda Olacak Eğer Sizde Ortak Arıyorsanız İletişim Bilgilerinden Ulaşabilirsiniz... DaniloDFT#5039
  11. Opux

HeinaNetwork Alımlar Var İçeriye Göz At

Mimar,Youtuber,Reklamcı,Pluginer Ve Ortak Alımları Mevcut İletişim İçin heinanetwork.minecraftoyna.com DaniloDFT#5039 https://discord gg/v4Kbtk8f2D