Ord1nary kullanıcısının son içeriği

1. O

Unturned 10-15 Saniye sonra Server lost your connection hatası

Sunucuyla derken internet mi Unturned sunucusumu. Eğer unturnedse hayır. her suncuuda oluyor 10-15 saniye sonra lost your connection hatası alıyorum.
  2. O

Unturned 10-15 Saniye sonra Server lost your connection hatası

Arkadaşlar bu konuda biligiyimdir ama sorunu çözemedim. İnterneti arayacağım aramadan öcne size bir sorayım dedim denediklkerim: Discord kapatmak Dosyaları Doğrulamak Başka bi cihazdan giriş yapma Başka sunuculara girme Bunları denedim bana yardmı ederseniz teşekkürler.
  3. O

Hangi Oyunları Kaldırır?

Kankacım işlemcin kaçıncı nesil i5 le olmuyor mesela i5 8. nesil i7 ilk nesillerden daha iyi ve öyle ekran kartıyla olmaz anca minecraft unturned oynarsın öyle oyunlar.
  4. O

PC im minecraft 1.7.2 üstü sürüm kaldırmıyor acilll yardım!

Canım kaldırmıyo gibi bi imkan 1990 lardan kalma pc in yoksa sıkıntı olmaz oyun dosyalarında sıkıntı vardır. 1/ MC yi silip tekrar yükle Eğer olmazsa ben sana oyun dosyası atayım onu yükle
  5. O

cs go siyah ekran sorunu

Merhaba şu adımları denermisin 1/ Steam>Kütüphane>Özellikler>Dosya>Dosya bütünlüğünü doğrula (Biraz uzun sürebilir) Büyük ihtimal oyun dosyalarında sıkıntı vardır logoda yüklenmediğine göre eğer olmazsa yazarsın Olmazsa lütfen ss at sorunun
  6. O

Minecraft Team Extreme Açılmıyorr.

İlk Öncelikle Ben bu launcher i 1 yıldır kullanıyorum crayz team indirmeni öneririm.
  7. O

Unturned Server Lost Your Connection Hatası

Merhaba bende aynı sorunla karşılaştım ve ben bu sorunlarla çok karşılaşıyorum internetin nedir? Benimki türk telekom eğer o sorun bu yukardakileri yapıp geçmediyse Türk Telekom u arayarak internetini kontrol ettir. Senin karşılaştığın sorunu biliyorum bu sorun internet le alakalıdır genellikle.