OzanMTR kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım ACİL YARDIM lütfennn

Çok teşekkür ederim reis
  2. O

{saniye.%player%} diye bi variables ekledim daha sonrasında every 1 second: if {sayaç} is true: (1tab) add 1 to {saniye.%player%} (2tab) yanlışım varsa düzeltin hocam
  3. O

plugin eksiğimi var bilmiyorm fakat şöyle bir hata alıyorum There's no player in a periodical event (sayaç.sk line 19: add 1 to {saniye.%player%} wildskript skquery skrayfall ve tuske pluginleri mevcut yardımcı olablirmisinz
  4. O

Yardım Skriptte Açılan Kitaptaki Yazıya Tıklayınca

Kitapta bir yazı yazsa o yazıya tıklayınca bir komut girilse bunu nasıl yapabiliriz?
  5. O

Yardım Skriptte Kitap Açma

Yeni gördüm reis çok sağol
  6. O

Yardım Skriptte Kitap Açma

Arkadaşlar skriptte kitap nasıl açılır? Acil yardım lütfen
  7. O

BungeeCord Coin Sistemi

Bu olayı gerçekten baya araştırdım ama yapamadım umarım şimdi çözülür :) Şimdi şöyle bir şey istiyorum mesela lobide {coin::%player%} gibi bi variables var bunu lobide /coinver komudunu kullandığımda her sunucuda coin vermesini istiyorum ve diyelimki vip 5000 coin /vipal komuduyla lobide vip...
  8. O

Yardım Blok koyma sıralaması

Geç gördüm pardon aslında yapmak istediğim şu her blok koyduğunda {blokkoyma.%player%} variablrsine 1 ekliyor. Bunun sıralamasını istiyorum /stats yazdığımızda mesela stats.admin yetkisi olanlar kullanabilecek sadece komutu ilk 5 en çok blok koyanları sıralayacak skript. Bir de şöyle bir şey...
  9. O

Yardım Speed Builders Scoreboard sorunu

arkadaşlar speedbuilders arenasına girdiğimizde sağdaki tablo yokoluyor. herhangi bir pluginle çakışıyormu diye baktım fakat bitek realscoreboard var onuda o dünyada engelledim. ama yinede arenaya girilince scoreboard sağda gözükmüyor. scoreboard speedbuilders pluginine bağlı
  10. O

Yardım Blok koyma sıralaması

Blok koyma sıralamsı istiyorum şuraya kadar yapabildim variables: {blokkoyma.%player%} = 0 on place: if world is "world": add 1 to {blokkoyma.%player%} fakat /stats yazdıgımda 1. 2. ve 3. yü nasıl gösterceğimi bilmiyorum
  11. O

Yardım Acil yardım lütfen

Abi sk tam benim yaptığım şey npcye sağ tıklayınca bu komutun girilmesi zaten npcde sıkıntı yokda skript doğru olduğu halde hata veriyor ben bunu yıllardır kullanıyorum.
  12. O

Yardım Acil yardım lütfen

ARKADAŞLAR YEMİN EDİYORUM KAFAYI YİCEM HİÇBİŞEY YANLIŞ DEĞİL SK command /gunlukodul: trigger: open chest with 6 rows named "Günlük Ödül" to player wait 3 ticks format slot 13 of player with diamond named "GÜNLÜK ÖDÜL" to close then run [make player execute command...
  13. O

İstek Hediye Çeki Skripti Yazabilecek Var mı? Beceremedim

aslında böyle değil ben şöyle istedim skriptle olur mu bilmem ama bu çeki herkes kullanabilecek ama bu çeki 1 kişi kullandığında bir daha kimse kullanamayacak yani çeki ilk yazan çeki kazanıcak ve bida kullanılamayacak
  14. O

İstek Hediye Çeki Skripti Yazabilecek Var mı? Beceremedim

33ismet99 kardeşim senden bir şey istiyeceğim ben aslında tam olarak şöyle bir skript istemiştim yapabilirmisiniz bilmiyorum ama, sadece 1 kişi kullanabilicek o çeki bütün sunucudan sadece 1 kişi kullanabilecek daha sonrasında o çek bidaha kimse tarafından kullanılamayacak bunu istiyordum tam olarak.