Panislamizm kullanıcısının son içeriği

1. Panislamizm

[GAİACRAFT] - [1.15.2 Taban] - Reborn! - Gelişmiş Coinler - Türkçe Komutlar/Özel Gaia Eşyaları/Spawnerlar - Gelişmiş Oyuncu Warpları ve DAHASI!

Sunucu yapım aşamasındadır kısa süre içerisinde açılacaktır. Discord linki güncellenmiştir discord üzerinden gelişmeleri takip edebilirsiniz.
  2. Panislamizm

[GAİACRAFT] - [1.15.2 Taban] - Reborn! - Gelişmiş Coinler - Türkçe Komutlar/Özel Gaia Eşyaları/Spawnerlar - Gelişmiş Oyuncu Warpları ve DAHASI!

- LOBİ - - MARKET - - VALİLİK - - KASALAR - - KÖYLÜLER - - KÖYLÜLER 2 - - ARENA - DİSCORD Sunucumuz son hazırlıklarını tamamladıkdan sonra açılışını gerçekleştirecektir. Discordumuza gelerek gelişmelerden ve açılış tarihinden haberdan olabilirsiniz.
  3. Panislamizm

Panislamizm C Programlamaya Giriş Dersleri # 1

Arkadaşlar merhaba Ben Yavuz bazıları için Panislamizm. Bugün C Dili ile programlamaya giriş eğitim konularırımızın ilkini gerçekleştireceğiz. Muhtemelen 30-40 konu kadar süreceğini tahmin ediyorum. Tabi ki bu konuları takip etmeyi devam ettirmeniz gerekir yoksa kendinize bir şey katamazsınız...
  4. Panislamizm

Crash Minecraft sunucu texture packlerin crash sorunu

1.16.5 sürümü ve üzerinde Texturepack kullanan sunuculara girişlerde , texture yükleme ekranı geliyor fakat sonrasında oyun kapanıyor. Bir kaç gündür bu sorun hakkında çözüm arıyorum fakat hala bulabilmiş değilim.
  5. Panislamizm

Altın [GLOBAL Premium] MC.SC-Riber.Games / SON SÜRÜM, P2W _Olmayan_ EULA DOSTU sunucu! / Kendin kur, kendin oyna, engel tanıma!

Yıl :2014 Sunucu: soncesurlar Oyun: Skyblock Sürüm: 1.8 Nick: Zerberus_II Zaman: Güzel zamanlar :dost:
  6. Panislamizm

[SIFIRLANDI] play.thevity.pw | [1.16.5] | Emek Survival | Çiftçi | Gelişmiş Claim | Lonca | Ünvan | Kanlı Ay | Tüccar | ve daha fazlası!

Konu tasarımı hoş fakat oyun içi şans kasa içeriğini bir emek survival sunucusuna göre çok op buldum. Maplarınız gayet hoşuma gitti. Oyun içi bilgi mesajları olsun gayet açıklayıcı. Başarılar.
  7. Panislamizm

play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.4 [1.20.1 TABANLI] > SEVİYE SİSTEMİ - YETENEK SİSTEMİ | 40+ Yeni Büyü > Göktaşı > Mevsimler > Minyonlar > Petler <

Konu tasarımı gayet güzel, hoş renk uyumları birbirinin üzerinde güzel durmuş. Aynı şekilde oyun içi mapları. Konu tasarımında eksik bölümler var onlarda ileride eklenirse gayet güzel bir konu tasarımı olacağına inanıyorum. Oyun içindeki bilgi mesajları birazdaha detaylandırılırsa oyuncuların...
  8. Panislamizm

Play.GoldTurkNW.Xyz [1.17.1] > Mevsimler, Seviyeli Canavarlar, Doğal Afetler, Yetenek Sistemi ve Dahası!

Konu tasarımı sade ve güzel , oyun içi maplarınızda aynı şekilde. Yetkili kadrosunun hiç oyuncularla bu kadar samimi olduğunu görmemiştim , bu güzel bir şey. Çıkmış olduğunuz bu serüvende başarılar dilerim.
  9. Panislamizm

[ gaiacraft.ga ] [ 1.16.5 ] Günlük Event! - RastgeleTP - Seviyeli Huniler - Gelişmiş Ticaret Ağı - Vote Sistemi - AntiXRay - %100 Türkçe!

Bunu yaptıkdan sonra sunucuya oyunculara ve yetkililere küfür içeren nicklerle girip çıkman akıl yaşını gösterir. Bu kafayla devam et yakında konu yorumlarını gereksiz meşgul etmek & kirletmekten forumdanda yasak yersin. Bu kafayla ne kadar devam edebilirsen kardır. Eğer bu konuda itirazın...
  10. Panislamizm

MTA Alvaro Gaming Freeroam

Kopyalanabilir adreslerimiz; Discord: https://**********/Uqh3ZQh4XS Sunucu İP: mtasa://213.142.159.203:22003