PASCIA kullanıcısının son içeriği

1. PASCIA

Komut Oluşturma

hayatımda gördüğüm en yararlı
  2. PASCIA

Evrende Yalnız Değiliz

Düz dünya daha mantıklı bir komplo teorisi..
  3. PASCIA

ForumGamerTR Rüzgar Türbüncüleri Derneği !

FORUM GAMER TR RÜZGAR TÜRBÜNCÜLERİ DERNEĞİ Forum Gamerin En Büyük Elektromekanik Derneği Biz büyük hedefleri olan bir topluluğuz. Topluluğumuz paylaşarak, danışarak ve yardımlaşarak en iyiye ulaşmaya çalışır. Peki bizde ne var ? -Rüzgar Türbinleri -Rüzgar Türbini Yapımı -Alternatör Yapımı ve...
  4. PASCIA

cringe hareketleriniz

sonu kötü bitti
  5. PASCIA

cringe hareketleriniz

yaptığınız şeyler cringe değil özgüven eksikliği yaşıyorsunuz.
  6. PASCIA

Forumun DEyişmesi

1 anda cahil kaldık forum tamamen deyişti !
  7. PASCIA

Kara Barut Üretimi

UYARILAR Bu tarif Patlayıcı, Yanıcı ve Sağlık İçin Tehlikeli Maddeler içermektedir. Lütfen tüm güvenlik önlemlerini alın. Eğer 18 yaşından küçükseniz bir büyüğünüzden destek alınız. Eldiven ve koruyucu gözlük takınız, olası bir patlama veya yangın durumunda kullanmak üzere yangın tüpü...
  8. PASCIA

Birisini Engelleme

Görüntülenme profil görüntülenmesidir. Senin profiline girenler.
  9. PASCIA

Beşer Şaşar - Hakikat Şaşmaz !

deriN anlamlaR
  10. PASCIA

Rewolwin gibi kullanıcılara acımaya başladım.

Adamın yaptığı logoyu gösterebilir misin ?
  11. PASCIA

Rewolwin gibi kullanıcılara acımaya başladım.

Kardeşim ne dediğin anlaşılmıyor
  12. PASCIA

Profil Müziği

Gec oldu
  13. PASCIA

Hakan Ural Mafya Babası Mıdır ?

Bilgilendirme: Bu konu evrendeki en detaylı "Hakan Ural Mafya Mıdır?" konusudur.
  14. PASCIA

Hakan Ural Mafya Babası Mıdır ?

Hakan Ural Mafya Babası Mıdır ? Hakan ural. 16 Porsiyon döner yiyen bir sabah programı sunucusu mu ? Yoksa fenerbahçeli mafya babası mı ? Bu konuda Hakan Ural'ın derinliklerine ineceğiz. Ağır abi havaları, Karizmatik olmayan bakışları ile Hakan Ural ne yapmak, nereye varmak istemektedir ...
  15. PASCIA

Çılgın Proje (1) Adaları Birleştiriyoruz ! - Destek Kampanyası - Yeşil ve Gelişmiş bir Kent Kuruyoruz !

1) Kanal İstanbul, Çevre il ve ülkelerden gelen maden atıkları, Balçık gibi maddelerle yukarıda görülen 33.2 Kilometrekarelik alan doldurulacak. Yani bu malzemeleri kolayca sağlayabiliriz. Taşınma büyük kamyonlar ile 7/24 gerçekleşecek. 2) Burası göl değil okyanusa bağlı su 1 cm bile...
  16. PASCIA

Çılgın Proje (1) Adaları Birleştiriyoruz ! - Destek Kampanyası - Yeşil ve Gelişmiş bir Kent Kuruyoruz !

- Çılgın Proje - İstanbul Adalarını Denizi Doldurma Yöntemi İle Birbirine Bağlıyoruz. *Basitleştirilmiş Gösterim.* (Sağdaki: Adaların şu anki hali.) Yöntem: Kanal İstanbul, Çevre il ve ülkelerden gelen maden atıkları, Balçık gibi maddelerle yukarıda görülen 33.2 Kilometrekarelik alan...
  17. PASCIA

Herkes 1 guzel ask cumlesi biraksin beyler

Seni sevmek bir hayal gibi. Ama sevebilmek bile ölüm gibi. -Pascia
  18. PASCIA

Bu kim?

daha fazal
  19. PASCIA

Bu kim?

Bu benim profilim
  20. PASCIA

#haklar

Bir şeyleri eleştirmen için onun hakkında bilgi sahibi olman gerekir. Aksi duruma iftira deniyor zaten. Eleştiri Kültürü - Ali Gültekin Biniş
  21. PASCIA

Kendimi 3 Boyutlu Yapay Zeka Teknolojisi ile Sanallaştırdım

Bence bu en az patlayan şekerli dondurma kadar müthiş bir teknoloji.
  22. PASCIA

Kutlu Özdemir Kimdir?

Kutlu Özdemir Kimdir
  23. PASCIA

#haklar

Tivitir mı burası kareli sözcükler. Şarkı dinleyip gaza geliyorsunuz, devrim yapıyoruz sanıyorsunuz. Eskiden sayfalarca yazı ve analizle yapılan tartışmalar ve eleştirileri 3-5 popülist söze çeviriyorsunuz. Eleştirdiğiniz konular hakkında bilginiz yok çok yüzeysel etkilerden bahsediyorsunuz...
  24. PASCIA

Satılık Hatalı Basım 200 TL

Satıldı. 300 TL'ye Muğlalı Öğretmen Ahmet Bey'e gidiyor. Pascia Mezat iyi günler diler. Gelecek ürünlerde görüşmek üzere.
  25. PASCIA

Hangi Kodlama Dillerini Biliyorsunuz?

Çok agresifsin. Anadili ingilizce olmayan normal bir insan ingilizcenin her detayını bilmez. Ancak İngilizce ile anlaşıp derdini sorunsuzca karşısına anlatıyorsa o kişi ingilizce biliyordur. Aynı şekilde bir insan Java'nın sözdizimi biliyorsa, mantığını kavramışsa ve yapmak istediği projeleri...
  26. PASCIA

Okumakta olduğunuz veya bitirdiğiniz kitapları yazınnnnnnn

Okumadığın için görmüyorsun. Bilmediğin için anlamıyorsun. 0 rakamı bulunmadan önce kimse sıfır diye bir şeyin, uçak bulunmadan önce kimse uzun mesafeleri uçarak gidebileceğini düşünemiyordu. Bilgi insanların tek başına yaptığı üretimle ilerleseydi insanoğlu yükselmezdi. Bilgi bir birikimdir...
  27. PASCIA

Klasik Taraftar Tipleri

Analiz gibi analiz be
  28. PASCIA

Merhaba Sizler İçin Güzel ve Kullanışlı Bir Uygulama veya Site Yapmak İstiyoruz İçeri Gelin...

Geniş ölçekte ve her alanda istatistiksel veri depolama, üretme, düzenleme ve yayınlama projem var. Web konusunda yatırım yapmak ya da projeye ortak olmak istersen bana ulaşabilirsin detayları konuşuruz.
  29. PASCIA

Hangi Kodlama Dillerini Biliyorsunuz?

Skript ve denizen
  30. PASCIA

Creeper? Aw Man

Bu konuda ne olduğunu anlamıyorum.
  31. PASCIA

Nickname Bulurken Nereden Esinleniyorsunuz?

İtalyanca Paşa demek -> Pascia
  32. PASCIA

Profil Fotoğrafı lazım

Profesyonel destek verebilirim. Özelden iletişime geçin.
  33. PASCIA

Saldırmayı seven insanlar

Artik discorddaki kavgalarinizi buraya atmayin.
  34. PASCIA

Bakır Cezve Ödül Adayları - Ağustos Ayı 2019

0 oy kalmasın diye <3
  35. PASCIA

Betimleme yapıyoruz

Rizede bir köy yolunda bedenen kayıp, ruhen ise kendimi bulmuştum. Yanımda bir bavuldan başka hiçbir şeyim yoktu. Bavulun içinde sattığım evimin parası ve acele bir şekilde indiriğim kıyafetlerim vardı. Birde dedemden kalma tahta bir çakıyı almıştım yanıma. Ne yapacaktım bilmiyorum. Ama umrumda...
  36. PASCIA

Reynmen

Sanalda ya da gerçekte, özellikle tanımadığın insanların ciddiyetle söylediği şeylere ciddiyetsiz cevaplar verme. Kimse söylediklerinin umursanmamasını sevmez. Karşındakini üzüp sana karşı olan duygularını kötüleştirmekten başka bir işe yaramıyor. Bu mesajını gördüğümde gerçekten üzüldüm.
  37. PASCIA

Reynmen

Bot falan yok. Adama zaten tanınan bir youtuber. Pek çok seveni var. Düzgün genç birisi. Çalmıyor, haksızlık yapmıyor. Ona verilen imkanı, interneti kullanarak müzik yapıyor. İnsanlarda seviyor ki dinliyor. İzlenmelerden ve televizyon reklam filmlerindende kazandığı para ile güzel bir hayat...