PERAALİEREN kullanıcısının son içeriği

1. PERAALİEREN

Yardım minecraft bossu kestikten sonra bungeecord ile biryere gitme

merhabalar 1.12 sunucu açmak istiyorum öncelikle boss sistemi ekliyecem farklı farklı katlar olucak mesela 1. katın bossunu kestikten sonra 2. kata gidiceksin falan filan şimdi 1. katın bossunu kestikten sonra bungeecord ile başka sunucuya yönlendirilecek onda sıkıntı yok anca oyuncunun itemleri...
  2. PERAALİEREN

sponge group manager

sponge rank plugini bilen varmı
  3. PERAALİEREN

sponge plugin pack

beyler sponge server dosyası atabilecek varmı forge dosyası ile dahil
  4. PERAALİEREN

Yardım sponge hata

merhaba arkadaşlar ben sponge pixelmon server açmayı planlıyorum hazırlıkları yaptım ancak şöyle bir hata alıyorum fatally missing registry entries lütfen yardım edin
  5. PERAALİEREN

İstek sponge

spoongede essentials ve authme benzeri plugin söylermisiniz
  6. PERAALİEREN

Efsun craft adminin arıyor

daha çok cevaplama sonucunda açıklıyacam
  7. PERAALİEREN

form içn yazıya basın
  8. PERAALİEREN

Efsun Craft
  9. PERAALİEREN

Yardım Disguise plugini hemen acil

allah rızası için biriniz disguise plugini biliyormu permi ile birlikte bi tane buldum ancak permi yok mcsg deki gibi olacak /d yazınca disguise olacak ve ismi değişecek
  10. PERAALİEREN

Efsun craft ytsini arıor

Selam beyler bayanlar sunucumuzun rami öceilke 10 GB Şartlarımız 100 abone üstü ve 3000 izlenme üstü olmalıdır dcm PeRiPeLa (PeRa Eren )#6285
  11. PERAALİEREN

Logo tasarlayacak yetkili aranır Admin verilecektir

Merhaba beyler Logo tasarlayacak yetkili aramaktayım Admin vericem Ama Logo şunun gibi olmalı https://i.hizliresim.com/zGJjjj.jpg DCM: PeRiPeLa (PeRa Eren )#6285
  12. PERAALİEREN

Skript Yardım

selam beyler ben şöyle bir skript arıyorum. Serverimde yt alımı olduğu için yt lerlimiz var bir kaç tane onlara troll skripti istiyorum onlar için trollolo yazınca bir menü gelicek o menüde 4 tane eşya olacak bir tanesi sahte ban atıcak bir tanesi savurma 10000 çubuk vericek Adı (Anne...
  13. PERAALİEREN

Acil Skript yardım

Teşekkür ederim
  14. PERAALİEREN

Sanal Market Oluşturma Skripti

dostum onun yerine shop gui plus yükle
  15. PERAALİEREN

Acil Skript yardım

Merhaba beyler ben bir skript arıyorum bunu bir sunucuda görmüştüm söyle olacak Bir bot olacak oyundada çevirim içi gözükecek o bot bizim rehber gibi bir şey olacak küfür yazdığında mute falan atıcak reklam falanda dahil sonra mesela yardımda edecek Nasıl zengin olurum gibi sorular soran...