PhoenixTR2016 kullanıcısının son içeriği

1. PhoenixTR2016

5 DK açılacak sw paralı alımlar

AD: Hüseyin YAŞ : 17 AKTİFLİK: 4- 5 saat NE OLMAK İSTİYORSUN: Pluginer SAYGI: %98 TÜRKÇE KULLANIMI: Dikkat Ederim
  2. PhoenixTR2016

CesurNetworkO1.aternos.me koşşş Alım Var Evet koş koş ko

whitelist acık ChoasBANK EKLE veya kapa
  3. PhoenixTR2016

GoldTurk | OpSkyBlock - Yeni Nesil OPSKYBLOCK / ItemSpawner-Jackpot-Anahtar-Adakit-KelimeOyunları-Yeni Nesil Eventler Ve Daha Fazlası!\

ÖN SÖZ Selam Millet Biz GoldTurk Sunucusu Olarak Sizlere Kaliteli OPSKYBLOCK Keyfi Vermek İcin Bir İşe Girdik.Bu işin Yararlı Olması İçin Tabikide SİZLERE İHİTACIMIZ VAR! HAYDİ SENDE GEL ARAMIZA KATIL! Biz Kimmiyiz? Biz Sunucumuzun İLK GÜNÜNDE +10'a Ulaşan Kitleyiz.Evet Bu Biraz Kolay...
  4. PhoenixTR2016

RokaHub > Yeni!

Nası Bir Sw siniz yetkili aldınız banladınız hayinler!
  5. PhoenixTR2016

RokaHub > Yeni!

Ok TNX
  6. PhoenixTR2016

RokaHub > Yeni!

FORUM: Ad: Hüseyim Soyad: vermeyecegim Yaş: 16 Yetki: y.kurucu Nick: ChoasBANK Neden Biz: Sunucunuzu begendim Neden Siz: kendime güveniyorum ve 8 yıldır mc oynuyorum Reklamcı İsen Kaç Kişi Çekersin: Reklamcı deilim YouTuber isen günce kaç video çekersin: YT DEİLİM Mimar İsen Fotoğraflar: MİMAR...
  7. PhoenixTR2016

[GoldTurk][Opskyblock Sunucusu][Alımlar Mevcut]

.COM deil .Net ARTIK FACTİON!
  8. PhoenixTR2016

AlfanetworkSky.aternos.me ALIM

ALIM VAR GELİN AlfanetworkSky.aternos.me
  9. PhoenixTR2016

Yüksek Kaliteli Aternos Hileli KitPvP! - HackPvP

LizardMC.aternos.me - Yüksek Kaliletii KitPvP Aternos - Alım Vardır!.. Hile Serbesttir!
  10. PhoenixTR2016

Surviving Kingdom [HUB] Serverına Tecrübeli Builder / Pluginer Alımı.Büyük PROJE!

PLUGİNER) Ad: hüseyin Soyad: coş*** Yaş: 16 Java Düzeyi (Düşük - Orta - Yüksek) : orta Plugin Bilgisi (Düşük - Orta - Yüksek): yüksek Günlük Online Süreniz : 6 saat Discord: PhoenixTurkiye#3012
  11. PhoenixTR2016

Aternos Hub Sunucu Alımları ChamberNW

ip verirmisin ChoasBANK ekle whitelist ben süper pluginerim oyundan konuşursak daha rahat olur. Ad: Hüseyin Soyad: (İsteğe Bağlı): C***** Discord: PhoenixTurkiye#3012 Microfon: (Zorunlu):Var sayılır İstediği Yetki: Pluginer Bilgisi: %99.999 Builder Fotoğrafları: (Builder Olcak Kardeşimiz Atsın...
  12. PhoenixTR2016

Serverime Pluginer Lazım acil

whitelist ekle ChoasBANK