Pikodd kullanıcısının son içeriği

1. Pikodd

Bedava VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.13) - GUI Edit Özelliği - VirtualShop RELOADED | Efsanevi Özellikler | Buglar FIXED

Bu sürüm de bir sürü mükemmel özellik ekledim. Ayrıca 4 sürümdür peşimi bırakmayan ve eklentiyi kullanılamaz hale getiren lanet olası bugları tamamiyle fixlediğimi düşünüyorum. :1: Herkese iyi kullanımlar..
  2. Pikodd

Topluluk Ürünü VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.15.2) - GUI Edit Özelliği

Pikodd kullanıcı adlı kişi VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.13) - GUI Edit Özelliği Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır: VirtualShop RELOADED | Efsanevi Özellikler | Buglar FIXED Güncellemenin devamını inceleyin...
  3. Pikodd

Dota, LoL'den Daha mı İyi?

İkisini de oynamış biri olarak söylemiyorum ancak izlemiş olarak söylüyorum. League Of Legends oyuncusu daha fazla. Durum oyun hakkında daha fazla video, öğretici yazı, içerik ve bir çoğuna sebebiyet veriyor. Aynı zaman da League of Legends Dota'dan daha fazla para kazanıyor (Oyuncu...
  4. Pikodd

RYZEN 7 5800X - E5-2670V2 - X5670 * NVMe M2 SSD - Türkiye Lokasyon ️ %99 Saldırı Koruması * NACSSHOST.COM

Az önce bir mesaj yazdım ve saniyesinde cevap verdiler. Şans eseri 1 ay kullanmıştım. Kullandığım kadarıyla mükemmel bir host ayrıca fiyatları da hizmetlerine göre çook uygun. Tavsiye ederim.
  5. Pikodd

Topluluk Ürünü VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.15.2) - GUI Edit Özelliği

WinRar ile plugini açarsan plugin.yml var içerisin de her eklenti de orada permissions bulunur. Permler orada mevcut. virtualshop.manage virtualShop.shop şeklinde iki perm var zaten. Manage kurucular için Shop oyuncular için Ancak shop zaten default olarak oyunculara veriliyor. Eğer almak...
  6. Pikodd

<3 adamsın başkan beni teşvik ediyorsunuz ya böyle yapmadık proje bırkamayacağım :D <3
  7. Pikodd

Bedava VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.13) - GUI Edit Özelliği - 1.0.5 Güncellemesi

<3 Destek için discord sunucuma gelmeyi ihmal etmeyin <3 EKLENENLER: * Efsanevi satma/alma menüsü. * Satma sisteminde ki buglar fixlendi. * Yazılarda ki buglar fixlendi. * İngilizce desteği getirildi. * 1.15.2 desteği getirildi! - Eski config.yml ve lang.yml çalışmayacak :( * Eşyaları...
  8. Pikodd

Pikodd kullanıcı adlı kişi VirtualShop - Türk Yapımı Sanal Market Eklentisi (1.8 - 1.13) - GUI Edit Özelliği Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır: 1.0.5 Güncellemesi Güncellemenin devamını inceleyin...
  9. Pikodd

Bedava Minecraft kızıltaş ile çalıştırılan ateş eklentisi 0.0.1

Redstone enerjisi bir nether bloğuna verildiği takdirde bir ateş yanar. Eğer enerji kesilirse veya yetersiz kalırsa ateş kapanır. Sistem tamamiyle piston ve lamba sistemiyle aynıdır. Bloğun vanilla minecraft redstone sistemleriyle hiçbir farkı yoktur. Eklentiyi kullanmak için bukkit veya spigot...
  10. Pikodd

Bedava TÜRK YAPIMI - Discord sürekli değişen oynuyor yazısı! 0.0.1

Discord Gelişmiş Açıklama Programı Nasıl kullanılır? Programın çalışma mantığı oyunlar gibidir. Programı çalıştırdığınızda program Discord'a kendini oyun gibi tanıtır. Bunun için bir oyun oluşturmamız gerekir. Birinci adımda oyun oluşturmak için https://discordap p.com/developers/...
  11. Pikodd

REKLAM Aternos Usta PL ciler içeri lütfen!

2 oyun derken ne kastediyorsun ?
  12. Pikodd

Yardım kendi hileli clientimi oluşturmak istiyorum !

Kardeşim ben bu işi uzun süredir yapıyorum. (NOT: Eğer bu işi hile için yapacaksan hile kullananlardan, yapanlardan nefret ediyor ve boş olduklarını düşünüyorum. Hileler artıyor diye hile açanlar hileleri arttırıyor. Eğer hile için benden yardım isteyecek olursan benden ufacık bir bilgi bile...
  13. Pikodd

SkyWars - BedWars sunucusu için Builder alımları!

Kardeşim sunucu açılmakta olduğu için ip vermiyoruz, youtuber kendisi gizlilik istiyor ve spoiler olmasın istiyor. Bu yüzden kimseye kim olduğunu söyleyemiyoruz..
  14. Pikodd

SkyWars - BedWars sunucusu için Builder alımları!

Merhabalar, ben pikod :) Bu konuyu açıyorum çünkü şu an açacağımız sunucu için 1-2 builder ihtiyacımız var. Sunucu profesyonel java developer'lar tarafından geliştiriliyor. Sunucunun sahip ortaklarından bir tanesi ünlü bir youtuber. Bu yüzden sunucunun ilk günden +300 alacağını tahmin ediyoruz...